نظرات جدید راجع به بازار

به نظر من هولدر های ارزهای خوب برنده این روزای های نوسانی بازار هستن
A
amir1768
به نظرم باید مبلغ هولد رو از نوسان گیری جدا دونست. بخش عمده همیشه روی بلند مدت و هودل باشه و بخش کمتری رو باهاش نوسان گیری کنیم و از همچین بازار جذابی استفاده کنیم.
این بازار عید نوسان گیرهاس مخصوصا اونایی که از اهرم استفاده می کنند
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HAMEDI
سلام دوستان میخواستم درباره ارز LIC بپرسم کسی اطلاعات داره؟
HAMEDI
HAMEDI
سلام ، دوست عزیز،دقیقا متوجه نشدم چه ارزی مدنظرتان است ؟
A
amir1768
منم تا به حال نشنیدم احتمالا اسمشو اشتباهی نوشته اید
نظریه خوبی هست

ولی من هنوز نمیدونم که چطور از این کاربری استفاده کنم.
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الیا حسینی
HAMEDI
HAMEDI
سلام دوست گرامی ، چند روز پیش پیام خصوصی خدمتتان ارسال کردم جهت کمک و راهنمایی ، اگر باز مشکل داشتید در خدمتتون هستم
سلام دوستان خیلی خرسندم ازاینکه به جمع شما پیوستم ولی تجربه زیادی درمورد ارز دیجیتال ندارم وبیشترمیاموزم سپاسگذارم
A
amir1768
سلام باعث افتخار ماست
امیدوارم پرسود باشید
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HAMEDI
ا
الیا حسینی
سلام .ممنون از دعوتتون به این گروه . هنوز نحوه مکالمه و ارتباط جمعی در گروه را متوجه نشدم .منم تازه ارز یاد میگیرم .خیلی دوست دارم در اینجا مطالب آموزشی از پایه و اینکه به کلاس اولی های مثل ما هم توجه بشه ،🤗☺️ممنون
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir1768
A
amir1768
اگر سوالی داشتید در حد توان در خدمت هستم 👌
سلام اطلاعاتی از شیبا می خواستم
A
amir1768
سلام از تاپیک شیبا استفاده کنید:

سلام وققتون بخیر من میخوام پکیج ارزهای دیجیتالی رو تهیه کنم ولی بعد از آموزش و یادگیری میخوام داخل کانال یا چیزی عضو بشم که از ترید کردن روزانه شما هم استفاده کنم ...مثلا پیشنهاد کنید چی بخریم و یا کی بفروشیم
من میخواهم در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنم اما هیچ چیزی را در مورد ارزدیجیتال نمی دانم لطفا به من راهنمایی کنید آقای حامد ثقفی
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Farhd
سلام.من هیچ آگاهی نسبت به این ارز ندارم. سالها پیش که کویت بودم، در چند نوبت با TBCکار کردم ولی الان ایرانم و لطفا محبت نمایید و چگونگی کار را به من آموزش دهید.سپاس
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4819572717
A
amir1768
سلام از این مقاله شروع کنید:

همه چیز داخل این تالار گفتمان برای یادگیری تکمیله حتما تاپیک ها را مطالعه کنید.
ارادت
سلام
با سلام به همه دوستان، من میخوام در مورد شیت کوینها صحبت کنم ، اخیرا سایتی بهم معرفی شده که در اون وضعیت شیت کوینها در مراحل اولیه معرفی میشه و این فرصتی هست برای کسانی که دوست دارند شیت کوینها را قبل از اینکه بصورت عمومی در بازار مطرخ بشه را بشناسند. نام این سایت poocoinapp هستش دیروز یک شیت کوینی را معرفی کرده بود با نام . Thoreum
دوستانی که تمایل دارند میتونند از این سایت دیدن کنند .
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zanol1400
A
amir1768
چرا باید بریم سراغ شت کوین ها؟ به خاطر نوسانات سنگین؟آخه روی نقدشوندگیش نمیشه حساب کرد
سلام جناب ثقفی من ازسال2011با کاربری aryapoor در تالار بورس فعال بودم ولی متاسفانه هر کاری میکنم با این کاربری نمیتونم وارد سایت بشم البته کاربری جدید درست کردم که متاسفانه نمیشه با اون از امکانات قدیم استفاده کرد. اگه بشه زحمت بکشید کاربری قبلی من رو فعال کنید که بتوانم از فاروم های قبل (مثلا خصدرا )استفاده کنم
پیشاپیش ممنون و سپاس
حامد ثقفی
حامد ثقفی
سلام وقت بخیر

لطفا راهنمای لینک زیر را بخوانید:
سلام بر ارین خان
امیدوارم تو این یکسالی که تالار بورس و مخصوصن فاروم صدرا تعطیل بود شما سود خوبی کرده باشید.راستی از بچه های نازنین فاروم صدرا خبری دارید.
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: َArian02
َArian02
َArian02
عرض ادب
ممنون و متشکر
چرا تو تاپیک صدرا مطلب مینویسیم و چند نفری هستیم منتها باید با آیدی قبیلتون اگر دارید وارد بشید آیدی جدید نمیشه متاسفانه
اگر با رمز قبلی نمیتونید یا فراموش کردید میتونید بازیابی کنید با رمز جدید وارد بشید اگر نشد با مدیریت مکاتبه داشته باشید
A
aryapoor54
ممنون ارین جان تلاشم رو میکنم
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: َArian02
M
Mohammadmandani
سلام میتوانید ب من یاد بدهید خرید و فروش بیت کوین علاقه زیادی دارم و اصلا اطلاعاتی ندارم میخوام از صفر تا ۱۰۰ یاد بگیرم
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jyjy
سلام بر تکنیکالر عزیز
از بچه های فاروم صدرا خبر دارید ,من همین الان این امکان جدید تالار بورس رو دیدم و اولین نفری که دیدم شما بودید و ارین02
امیدوارم حالتون خوب باشه و بر عکس من که سهام ها رو به باد دادم شما پر سود بوده باشید.
تحلیل قیمت بیتکوین در تایم فریم روزانه
5July 2021- چهارده تیر1400
btc02.png
Starwoolf
Starwoolf
یک واگرایی داشتیم و قیمت بالا رفته، هفته سبزی به طبق تحلیل من و تا آخر هفته مونده 😊
بالا