نظرات جدید راجع به بازار

زمانی را بسیار دوست دارم که تمامی مردم در رفاه کامل زندگی کنند و برای آنکه بتوان به چنین تعادلی دست پیدا کرد باید همه مردم ثروتمند شوند . . .
سلام صبح بخیر سوال داشتم برای خرید فروش بیت باتوجه به اینکه صرافی ها بیت پلمپ شده آیا صرافی که مطمئن باشه هست ؟ حالا گیرم این دوست عزیز دوره بیت هم گذراند. برای خرید وفروش چیکار باید کرد؟
مونا بزرگی
مونا بزرگی
سلام، وقت‌بخیر
درحال حاضر یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی نوبیتکس هست، می‌تونید در این صرافی ثبت‌نام کنید، یا در یک صرافی معتبر بیت‌المللی مثل بایننس
A
amir1768
چنین چیزی صحت نداره و میتونید توی صرافی های داخلی و خارجی معامله کنید
در مورد کاردانو و شیبا می خواستم بدونم برای کوتاه مدت خوبه یا نه
ارزی که خوب باشه الان برای خرید بنظر شما چیه
A
amir1768
برای کوتاه مدت این بازار توی نقطه مناسبی نیست
کاردانو برای بلند مدت و بیت کوین و اتریوم و پولکادات را برای میان مدت زیر نظر داشته باشید
یک روم برای بیت کویین کش ایجاد بشه
A
amir1768
سلام
خسته نباشید
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چرا نمیتونم وارد صفحه خصدرا بشم
ممنون
S
sarbolandd
جناب حامدی یه مشکل هم اینه که نمیتونم با همین آیدی هم به شما پیام خصوصی بدم.
HAMEDI
HAMEDI
پیام دادم در خصوصی ، ببینید دریافت نمودید ؟
S
sarbolandd
بله ممنون. پاسخ دادم پیامتون رو
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir1768
از بچه های تالار بورس کسی اینجا نیست؟
طیب؛بارسلونا،ببر مهربون و بقیه بچه ها
سلام.من بتارگی وارد معامله ارز شدمه و تماماضرر دادمه لطفا خرید بلند مدت بکنم
حامد ثقفی
حامد ثقفی
سلام. من هم وقتی روی قیمت ۲۳۰۰ دلار به بیت‌کوین ورود کمتر، ظرف کمتر از ۳ ماه ۴۰ درصد سرمایه‌ام رفت...
طی یک‌ماه اخیر هم بیت‌کوین از حدود ۶۵ هزار دلار نصف شده است!
ص
صدرازده
سلام
ضمن تشکر از آقای ثقفی عزیز. شنیدم در همین تالار پنجره ای هم به صدرا اختصاص یافته ولی هرچی گشتم پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید. ممنون
درود به همه امروز و این لحظه تازه تصمیم گرفتم بدانم ارز دیجیتال چی هست و برای همه آرزوی موفقیت میکنم
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حامد ثقفی
H
Hsdata
سلام من میخوام از پایه موضوع خرید رمز ارز و کیف پول یاد بگیرم لطفا راهنمابی کنین ممنون
ما و مجنون درس عاشقی از مکتب یک استاد آموختیم
او به ظاهر عاشق گشت و ما به معنا می سوختیم...

از مجموعه های کامیون نوشت
H
Hsdata
سلام جناب ثقفی در صورت امکان راهنمایی بفرمایید آموزشی جهت خرید و معامله رمز ارز ها و کیف پول جهت افراد مبتدی هست چجوری میشه شروع کرد ممنون
درود. متاسفانه والت من تو گوشی اشتباهان حذف شد. بعد از ریکاوری تراست والت دو تا توکن با دارایی هاشون برگشت ولی دوتا دیگه اتریوم و sushi آدرس کنتراکت رو روی والت نمیپذیره که این دو تا توکن رو اد کنه این دو تا روی شبکه ETRC20بودند توی کیف. آدرس کنتراکت رواز سایتetherscan کپی زدم... دوستان لطفتان راهنمایی بفرمایید.
سپاسگزارم
آنلاین
hesabnew94
hesabnew94
ذهنتو عادت که که مثل پولدارا رفتار کنه
H
hamid.j.2457
سلام
مخالفم باید اونی باشی که هستی چرا مثل اون و این باشی که مجبور باشی نقش بازی کنی
بالا