تبلیغات انجمن دیجی بیت

نظرات جدید راجع به بازار

ادرس درسته بنظرم.احراز هویت میخاد شایدم حساب بسته نمیشه بعداز احراز هویت؟
A
amir1768
اگر مبلغ انتقالتون بالاست ممکنه احراز هویت لازم باشه
مبالغ پایین ترو امتحان کنید
سلام.خسته نباشین.من یه مدت کمیه با صرافیxtکار میکنم.میخاوم برداشت یا منتقل کنم نمیتونم.میشه راهنمائیم کنین
حامد ثقفی
حامد ثقفی
سلام
من با این صرافی آشنایی ندارم.
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HAMEDI
سلام آقای ثقفی عزیز، من به تازگی وارد بازار رمزارزها شدم و مقداری رمزارز از طریق صرافی داخلی نوبیتکس خرید کردم و همونجا توی والتم داخل صرافی نگه داشتم. به نظرتون نیاز هست که به جای امن تری منتقل کنم؟ توصیه شما چیه؟
با تشکر
HAMEDI
HAMEDI
سلام دوست گرامی ، انتخاب اصلح تر انتقال به کیف پول خارج صرافی است . اما به مبلغ سرمایه گذاری و مدت آن نیز بستگی دارد . اگر میخواهید هولد کنید ، انتقال بدهید بهتر است .
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Omidjon
با توجه به شکست ناحیه مقاومت مهم بیت کوین در48500دلار میتوان گفت روند صعودی جدید برای بیت کوین آ غاز شده مقاومت بعدی 50000دلار حمایت‌ها 48500و47000
A
amir1768
به نظرتون یه اصلاح بزرگ دیگه لازمه یا میتونه با یکم استراحت یا یه اصلاح کوچیک از مقاومت هاش رد بشه
سلام دوستان بیت کوین بعد از ریزش قیمت تا ناحیه حمایتی 40000دلار حمایت شد و به رشد قیمت تا ناحیه 48500 ادامه داد در صورت عبور از این مقاومت مهم روند بیت کوین صعودی میشود مقاومت بعدی 50000دلار
به نظرتون بازار برمیگرده یا تا اعداد بالاتری رشد خواهد کرد؟
به بازار آینده امیدوارم
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir1768
A
amir1768
بازار در میان مدت جذاب خواهد بود و بعد از اون سقوط سنگینی خواهد داشت
سلام استاد ثقفی ، راجع به ریزش های اخیر ارزها به خاطر مثلا چین یا ایلان ماسک ، چرا اینقدر آسیب پذیرند ، توضیح بدین لطفا
A
amir1768
هر بازاری در مقابل اخبار خوب و بد واکنش دارد اما این واکنش ها مقطعی است و تاثیری در روند بازار نخواهد داشت
نمی دونم تازه با بورس و ارز دیجیتال آشنا شدم حوزه جالبیه و دوست دارم که الفبا شو یاد بگیرم
  • Like
A
amir1768
بازارهای مالی بسیار جذاب و پولساز و در عین حال بسیار پرریسک و تخرییبگرند
حتما به صورت کامل آموزش ببینید و بعد فعالیت کنید
سلام استاد
من مدتی است با صرافی کوکوین کار می کنم. وی پی ان با ای پی ثابت فنلاند داشتم از سایت گذرآزاد خریدم.
الان سرورش بسته شده و فقط ای پی ثابت برای ترکیه و انگلیس داره آیا می تونم ای پی ثابتم را تغییردهم.
amir1768
می تونید عوض کنید مشکلی از این بابت وجود نداره اما باید فاصله زمانی را مدنظر قرار بدید یعنی اگر الان از طریق فنلاند وصل میشید بعد از چند دقیقه با آیپی ترکیه اقدام نکنید.
میتونید هم برای رسوندن ریسک به صفر با یک ایمیل دیگه حساب جدیدی ایجاد کنید و داراییتون رو به این حساب منتقل کنید
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamed481
H
Hamed481
ممنون از راهنماییتون.
  • Like
درود ،اقا من از صبح می‌خوام برداشت کنم نمیشه ،
HAMEDI
HAMEDI
سلام ، چه چیزی و کجا دوست گرامی ؟
من تازه وارد دنیای ارزدیجیتال شدم و میخوام از صرافی ال بانک استفاده کنم چطور میتونم حسابم رو شارژ کنم
با سلام چرا اغلب مطالب تاریخ گذشته است در صفحه اصلی میگه ده دقیقه قبل ولی باز می کنی چند ماه قبل نوشته شده
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Starwoolf
A
amir1768
توی تاپیک های اصلی برید
اگر هم چیز خاصی مدنظرتون بود سرچش کنید و تاریخ هاشو نگاه کنید
P
p@rham
HAMEDI
به این دلیل است که وقتی وارد یک تاپیک میشوید ، اولین مطلب آن تاپیک را میبینید ، باید صفحه را پایین بیایید و بروید به آخرین صفحه تاپیک که مطالب جدیدتر است .
  • Like
سلام من ی مقداربریج دارم میخوام بفروشم ولی اصلاسردرنمیارم لطفاراهنمایی کنیدممنون میشم
HAMEDI
HAMEDI
سلام ، اگر منظورتان توکن بریج اوراکل برای صرافی کریپتولند است که بعد از بسته شدن صرافی و دستگیری مدیرعاملش ، افت وحشتناکی کرد و از کلیه صرافی ها دلیست شد و فکر نمیکنم قابل فروش باشه .
سلام
من از ولتم یه مقدار xem فرستادم کوکوین
massege وارد نکردم
ننشسته به حساب
راهی حلی وجود داره؟
A
amir1768
اگر منظورتون مموتگ هست فکر نمیکنم راهی برای بازگشت وجود داشته باشه ولی برای اطمینان حتما با مبدا و مقصد انتقال مکاتبه کنید...
سلام دوستان بایننس به من اخطار. بلوکه شدن داده بود منم یه مقدارslp/usdt داشتم انتقال دادم به صرافی ال بانک بایننس با موفقیت جا به جا کرده اما به حساب صرافی ال بانکم نشسته الان 3 ساعت میگذره با شبکه ERC20 جا به جا کردم ازش ممنون میشم کمکم کنید. آقای ثقفی لطفا راهنمایی کنید
A
amir1768
سلام باید بررسی کنید ببینید انتقال به حالت انجام شده در اومده یا نه و بعد اگر انجام شده بود آدرس کیف پول و شبکه رو چک کنید که یکسان باشند و آدرس درست ارسال شده باشه... اگر همه اینا بدون مشکل بود ایمیل بفرستید برای ساپورت یا پشتیبانی صرافی مبدا
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HAMEDI
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا