دوره رایگان کریپتو از صفر

ViaBTC |معرفی کامل نحوه عملکرد استخراج کادنا KDA

ViaBTC_official

عضو دیجی‌بیت
به عنوان یک صنعت نوظهور، بازار کریپتو هرگز بدون روند و هیاهو نخواهد بود. طی سال‌های اخیر، فیسبوک نام خود را به متا تغییر داده است. ایلان ماسک که قبلاً ثروتمندترین مرد جهان بود، دوجکوین را تأیید کرد. تیم کوک، مدیر عامل اپل، علناً گفت که رمزارز نگهداری می‌کند. به نظر می رسد که فضای کریپتو همیشه می تواند موضوعات پرطرفداری را در اختیار ما قرار دهد. با وجود این، ماینینگ، که یک پیوند کلیدی در این صنعت است، اغلب نسبت به دیگر شاخه‌های پرطرفدار ارزهای دیجیتال کمتر مورد توجه است.

این موضوع به این دلیل است که در مقایسه با نوسانگیران کوتاه مدتی، ماینرها نسبت به تغییرات بازار حساسیت کمتری دارند و بیشتر روی پتانسیل آینده و ارزش بلندمدت ارزهای دیجیتال تمرکز می کنند. در همین حال، آن‌ها رتبه‌بندی سودآوری رمزارزها را نیز زیر نظر دارند تا موضع گیری خود برای استخراج را تنظیم کنند زیرا به دنبال بازدهی بالاتر و دوره‌های بازپرداخت کوتاه‌تر هستند. با توجه به شرایط فعلی، KDA کادنا به یک ارز پیشرو از نظر بازده روزانه تبدیل شده است.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


KDA کادنا، یک ارز دیجیتال با عملکردهای مشابه اتریوم ETH Ethereum، که برای پرداخت خدمات و منابع محاسباتی در کادنا Kadena، شبکه بلاک چین پشتوانه رمزارز استفاده می‌شود. کادنا Kadena در سال 2016 راه اندازی شد و شبکه اصلی آن در سال 2019 راه اندازی شد. علاوه بر این، همچنین تنها زنجیره مقیاس پذیر L1 PoW در فضای رمزنگاری است. برخلاف بیت کوین که بر روی یک زنجیره اجرا می شود، کادنا Kadena چندین بلاک چین موازی را ترکیب می کند. در اینجا، می‌توانیم بیت‌کوین را به‌عنوان یک رشته در نظر بگیریم، در حالی که Kadena چندین رشته را کنار هم می‌آورد تا یک طناب را تشکیل دهد.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


این به شبکه کادنا Kadena اجازه می‌دهد تا 480000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند، که در مقایسه با بیت‌کوین که تنها هفت تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کند، افزایشی تصاعدی در توان پردازشی را نشان می‌دهد. در حال حاضر، Kadena مقیاس خود را به 20 بلاک چین افزایش داده است و هر زنجیره به طور متوسط در 30 ثانیه یک بلوک جدید تولید می کند که همچنین حمله هکرها به شبکه را دشوارتر می کند. به عنوان مثال، اگر یک هکر قصد حمله 51 درصدی به بیت‌کوین را داشته باشد، تنها باید یک زنجیره را هدف قرار دهد، و همچنین زمان زیادی خواهد داشت، زیرا بیت‌کوین هر 10 دقیقه یک بلاک جدید تولید می‌کند. با این حال، اگر هدف به سمت Kadena سوئیچ شود، او با 20 زنجیره موازی با زمان بلوک 30 ثانیه روبرو می شود که انجام یک حمله را بسیار دشوارتر می کند.

آمار بازار عامل اصلی است که منعکس کننده مزایا و معایب یک ارز دیجیتال است. توکن بومی کادنا Kadena KDA رسما در دسامبر 2019 منتشر شد و قیمت آن از 0.23 دلار به 27 دلار افزایش یافت که یک رکورد بالا بود. از 14 دسامبر 2022، قیمت KDA به 1.03 دلار رسیده است که در دو هفته گذشته 11 درصد افزایش یافته است. اگرچه این رقم در مقایسه با اوج خود در سال گذشته کاهش یافته است، ماینرهایی مانند Antminer KA3 هنوز هم می توانند سود مناسبی از استخراج کادنا KDA کسب کنند.

نحوه دریافت کادنا KDA (۱) : استخراج


کادنا KDA دارای مجموع عرضه یک میلیاردی است که ظرف 120 سال عرضه خواهد شد. طبق مدل رسمی توزیع توکن، ماینرها 70 درصد از کل عرضه را دریافت خواهند کرد و آنها را به تاثیرگذارترین دارندگان کادنا KDA تبدیل می کند. در حال حاضر، هر بلوک کادنا Kadena با پاداش 1.04 KDA همراه است که هر شش ماه یکبار باز تنظیم می شود. کادنا بلاک اکسپلورر نشان می دهد که هش ریت فعلی شبکه‌ی کادنا Kadena برابر با 163.3 PH/s است و سختی استخراج شبکه 5.7 E است.

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


Kadena از الگوریتم Blake2s_256 استفاده می کند و می تواند با استفاده از CPU، GPU و ماشین های استخراج ASIC استخراج شود. ماینرها می توانند جفت های کلید را از طریق سرویس گیرنده رسمی وب ماینر زنجیره ای برای شروع استخراج KDA به دست آورند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استخراج KDA به
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
بروید.

نحوه دریافت کادنا KDA (۲) : معامله (ترید)

Kadena که دارای 20 زنجیره موازی است، به کاربران اجازه می دهد تا تراکنش ها را در یک زنجیره یا در دو زنجیره مختلف انجام دهند. هنگام انتقال رمزارزها در یک زنجیره، ارسال کنندگان باید به استخراج کنندگان هزینه‌ی گس پرداخت کنند. از سوی دیگر، در معاملات زنجیره ای متقابل، هم فرستنده و هم گیرنده نیاز به پرداخت هزینه‌ی گس دارند.
در حال حاضر، عرضه در گردش کادنا KDA تقریباً 210 میلیون است. به غیر از استخراج، کاربران می توانند KDA را از طریق صرافی های کریپتو نیز دریافت کنند. در حال حاضر، KDA در 9 صرافی از جمله Binance، CoinEx، HotBit و Bittrex Global در دسترس است. با این حال، برخی از این صرافی‌ها به احراز هویت KYC نیاز دارند و کاربران اگر مایل به افشای اطلاعات شخصی خود نباشند، می‌توانند مواردی را انتخاب کنند که به روش‌های KYC نیاز ندارند.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

کادنا Kadena اکنون یک اکوسیستم با 53 پروژه در دسته بندی هایی که شامل Wallet، DeFi، GameFi و NFT است، ساخته است. علاوه بر این، این تیم همچنین 15 میلیون دلار از سازمان‌های سرمایه گذاری، از جمله SVAngel و CoinFund دریافت کرده است. همانطور که اغلب می گویند، یک شرکت تنها با توشه اندوزی در بازار نزولی می تواند در بازار صعودی موفق شود. Kadena برای بازار گاوی بعدی کریپتویی آماده است، و بیایید منتظر بمانیم و ببینیم که در آینده تا کجا پیش خواهد رفت.

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای مرجع است و هیچ توصیه مالی ارائه نمی دهد.
 

پیوست‌ها

  • jdkdld;ld;d.png
    jdkdld;ld;d.png
    275٫1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا