دوره رایگان کریپتو از صفر

ieo یا عرضه اولیه صرافی چیست؟

mrarzedigital

عضو جدید دیجی‌بیت
IEO ها پیشنهادات اولیه مبادلاتی هستند و کاملاً ممکن است که اینها ICO های جدید باشند – اما این روش جذب سرمایه چگونه متفاوت است؟ پیشنهادات اولیه سکه جذابیت خود را در سال های اخیر از دست داده اند – در عوض، بسیاری از پروژه های ارز دیجیتال شروع به جمع آوری سرمایه با استفاده از پیشنهاد مبادلات اولیه کرده اند. .
که به اختصار IEO شناخته می شود، اینجا جایی است که یک صرافی ارز دیجیتال فروش توکن ها را کنترل می کند. مزایا واضح است: پروژه‌های بلاک چین از یک فرآیند بررسی جامع عبور می‌کنند که کاغذ سفید آنها را موشکافی می‌کند و پروژه تامین مالی جمعی آنها نیز عمومی خواهد شد.

بسیاری از سرمایه‌گذاران تمایل دارند پلتفرم‌های IEO را جذاب‌تر بدانند، زیرا سطح دقت بیشتری نسبت به ICOها وجود دارد.

به عنوان مثال، بایننس لانچ پد یکی از پلتفرم های معاملاتی است که هدف آن نوآوری و آوردن IEO ها به بازار ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم از زمان راه اندازی به بیش از دوازده پروژه بلاک چین کمک کرده است تا سرمایه خود را افزایش دهند.

فرآیند تایید برای IEO چگونه کار می کند​


برای کاهش خطر تقلب، پلتفرم های مبادله ای که ارائه توکن ها را تسهیل می کنند، قبل از شروع فروش، بررسی های زیادی را انجام می دهند. به هر حال، اگر ارز دیجیتال جدید تمام چیزی که قرار بود نباشد، ممکن است شهرت صرافی کریپتو به دلیل راه اندازی IEO در خطر باشد.
پلتفرم IEO علاوه بر بررسی وایت پیپر، تعدادی از عوامل دیگر را قبل از روشن کردن یک پروژه بلاک چین بررسی خواهد کرد. هر صرافی مناسب ارز دیجیتال شروع به بررسی تیم پشت کسب و کار، پیاده سازی فناوری، شناسایی نقاط فروش منحصر به فرد، ارزیابی توکنومیک و ارزیابی وجود تقاضا برای کسب و کار در فضای کریپتو می کند.
اگر پلتفرم صرافی تصمیم به ادامه کار داشته باشد، سرمایه‌گذاران باید اقدامات KYC و AML (مشتری خود را بشناسید و بررسی‌های ضد پولشویی) را انجام دهند. به مشارکت‌کنندگان بالقوه نیز شفافیت کامل در مورد نحوه پیشروی صادرکنندگان توکن به سمت هدفشان داده می‌شود.

IEO موارد زیادی دارد و تفاوت آن با ICO نیز برای افراد زیادی مطرح است. ما در این مقاله این موارد را توضیح می دهیم اما به طورکلی لازمه موفقیت در بازار رمزارزها و رفع ابهامات موحود، شرکت در یک دوره کامل ارز دیجیتال است. اگر قصد دارید در یک آموزشگاه خوب حوزه کریپتو ثبت نام کنید، پیشنهاد ما به شما آکادمی پارسیان بورس است. پارسیان بورس با چند سال سابقه تدریس، می تواند انتخاب خیلی خوبی برای شما باشد. فرقی نمیکند که کاملا مبتدی هستید یا مدتی در حوزه کریپتو فعالیت داشته و حالا میخواهید دانش خود را ارتقا دهید. برای دسترسی به سایت، از
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اقدام کنید.

الزامات وایت پیپر IEO​

مستندات فنی خوب باید به سرمایه گذاران بالقوه در مورد مشکلی که پروژه می خواهد حل کند و چگونه آن را حل می کند، خدمت کند. همچنین باید توضیح فنی دقیقی در مورد محصول، معماری، و توضیحاتی در مورد تیم و کاربران آنها داشته باشد. توکنومیک ها و نحوه استفاده از منابع مالی جمع آوری شده نیز همراه با نقشه راه توسعه پروژه گنجانده شده است. مقاله سفید باید واقعی، رسمی و حرفه ای طراحی شده باشد، شبیه به یک مقاله دانشگاهی. مهمتر از آن، یک کاغذ سفید که به خوبی نوشته شده باشد، محتوای بازاریابی عالی است زیرا چشم انداز یک پروژه را مشخص می کند و سرمایه گذاران و توسعه دهندگان بالقوه را متقاعد می کند که درگیر شوند.

سکوی پرتاب بایننس IEO​


لانچ پد بایننس و لانچپول اخیراً معرفی شده، پلتفرم هایی در اکوسیستم بایننس هستند که به پروژه ها کمک می کنند تا توکن های خود را راه اندازی کنند. آنها طیف کاملی از خدمات مشاوره، از آماده سازی قبل از راه اندازی تا قرار دادن تبلیغات و پشتیبانی بازاریابی را ارائه می دهند. هدف آنها این است که به تیم های پروژه اجازه دهند تا روی توسعه و ساخت محصول تمرکز کنند در حالی که آنها بازاریابی اولیه و پایگاه کاربر را ارائه می دهند.

از آگوست 2021، لانچ پد بایننس توانسته بیش از 96 میلیون دلار برای 48 پروژه با بیش از 1.8 میلیون عضو جمع آوری کند. از مزایای راه‌اندازی بایننس می‌توان به دسترسی به میلیون‌ها کاربر بایننس در سراسر جهان، نقدینگی بالا در چندین جفت، توزیع توکن‌ها به یک پایگاه کاربر گسترده و هم‌افزایی آینده با پروژه‌های درون اکوسیستم بایننس اشاره کرد.

دیگر پلتفرم های راه اندازی محبوب IEO Huobi Prime، OKEx Jumpstart، Probit Launchpad، Coinbene و غیره هستند.

مزایا و معایب عرضه اولیه صرافی(IEO)​


برای پروژه های بلاک چین که تبلیغات زیادی ایجاد می کنند، پلتفرم های IEO می توانند به آنها در افزایش سریع سرمایه کمک کنند. فقط به BitTorrent نگاه کنید، که تنها 14 دقیقه پس از انتشار فهرست خود در Binance Launchpad (بعدها توسط Tron خریداری شد) توانست 7 میلیون دلار جمع آوری کند. با این حال، تفاوت های قابل توجهی با عرضه های اولیه عمومی و IEO وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

مزایای IEO​

1. سرمایه گذاران احساس اطمینان بیشتری می کنند. تماشای فروش توکن‌های دارایی دیجیتال در یک صرافی معتبر ارز دیجیتال می‌تواند به پروژه مشروعیت بیشتری بدهد.
2. پروژه های IEO بیشتر به راحتی اجرا می شوند. پلتفرم‌های IEO علاوه بر نظارت بر قرار دادن توکن‌ها، می‌توانند پشتیبانی بازاریابی و توسعه را ارائه دهند.
3. سرمایه گذارانی که مبادله اولیه را ارائه می دهند، رابط کاربری بسیار کاربرپسندتری دارند. در مقایسه با ICOها، مشارکت در پروژه‌های بلاک چین آسان‌تر است زیرا پلتفرم‌های IEO بهتر طراحی می‌شوند.

معایب IEO​

1. پروژه های کریپتو باید هزینه های فهرست را بپردازند. ممکن است استارت‌آپ‌ها نیز باید درصدی از جریان را به صرافی بدهند.
جدید به عنوان کمیسیون
2. برخی از مبادلات ارزهای دیجیتال در حال کاهش هستند. با توجه به رونق بازار برای عرضه اولیه مبادلات، پلتفرم هایی وجود دارند که بررسی لازم را در سطح بالایی انجام نمی دهند. قبل از سرمایه گذاری در IEO حتما تحقیقات خود را انجام دهید.
3. پمپ ها و محل های دفن زباله همچنان خطرناک هستند. پس از فروش توکن، ارزش برخی از دارایی های دیجیتال به سرعت افزایش می یابد و سپس به شدت کاهش می یابد.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
 
دوره‌های تالاربورس
بالا