تبلیغات انجمن دیجی بیت

Genesis قیمت نهایی محصول آتی رمزنگاری سازمانی را آزمایش می کند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
شرکت کارگزاری Genesis Global Capital از تکمیل اولین معامله در نوع خود خبر داد که راه را برای محصولات آتی رمزارزی نهادی جدید هموار می کند.
جنسیس(Genesis) اولین معامله (OTC) مبادلات Basis Trade at Index Close (BTIC) را با استفاده از قراردادهای آتی بیت کوین صادر شده در بورس تجاری شیکاگو (CME) انجام داد. بر اساس اعلامیه 26 سپتامبر(4 مهر) ، این تجارت با همکاری سازنده بازار مشتقات Akuna Capital انجام شد.
این اولین بار است که از BTIC برای رمزارزها استفاده می شود زیرا بیشتر در بازارهای سهام استفاده می شد. این شکل از معاملات به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا قراردادهای آتی را با قیمت بر اساس بسته شدن پایان روز شاخص خرید و فروش کنند.
تیم مک کورت(Tim McCourt) ، سرپرست شاخص سهامداری و محصولات سرمایه گذاری جایگزین گروه CME ، گفت که این محصول گام بعدی برای ارائه بیشتر در معرض مشتقات بیت کوین CME و قراردادهای آتی اتریوم است ، زیرا قراردادهای اتر در فوریه(بهمن 1399) آغاز شده است. وی مزایای این بخش را اینگونه توضیح داد:
“BTIC به شرکت کنندگان در بازار این امکان را می دهد تا مبنای کارآمدتری را مبادله کنند، در حالی که یک بازار تنظیم شده برای کشف قیمت در زمان واقعی و افزایش دقت معاملات برای شرکت کنندگان نهادی که می خواهند دارایی بین بازارهای آتی و نقطه ای را بهینه کنند ، افزایش می دهد.”

جنسیس نقدینگی را در اختیار گروه CME برای محصولات آتی و گزینه های بیت کوین و اتریوم خود قرار می دهد.
در ماه مه(اردیبهشت) ، CME قراردادهای آتی بیت کوین را راه اندازی کرد که قراردادهایی به ارزش 0.1 بیت کوین دارند. این پیشنهاد به گونه ای طراحی شده که به معامله گران سازمانی اجازه دهد از خطرات خود در دارایی های رمزارزی جلوگیری کنند.

در پایان ماه ژوئن(خرداد) ، این محصول از یک میلیون قرارداد معاملاتی فراتر رفته بود که نشان می دهد تقاضای زیادی برای موقعیت های کوچکتر در رمزارزها که در میان سرمایه گذاران نهادی آزمایش می کنند ، وجود دارد. این محصول اخیر نمونه دیگری از تنوع بخشیدن به گزینه های سرمایه گذاران در بازار رمزارزها می باشد.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا