تبلیغات انجمن دیجی بیت

FTX.US بازار NFT را برای پشتیبانی از توکن های سولانا گسترش می دهد

faeze feizi

عضو شناخته شده
بازار NFT صرافی FTX.US پشتیبانی خود را از بلاکچین سولانا(Solana) گسترش داده است و کاربران را قادر به معامله ، سپرده گذاری و برداشت NFT با استاندارد توکن Metaplex می کند.
شعبه FTX ثبت شده در ایالات متحده در 11 اکتبر(19 مهر) عملکرد گسترده خود را اعلام کرد و نشان داد که بازار قصد دارد در آینده نزدیک از توکن های مبتنی بر اتریوم نیز پشتیبانی کند. این بازار برای مشتریان ایالات متحده و غیر ایالات متحده از لیست طولانی حوزه های قضایی باز است اما ساکنان نیویورک نمی توانند برای این پلتفرم ثبت نام کنند.
برت هریسون(Brett Harrison,) ، رئیس FTX.US ، گفت که این شرکت به دنبال ارائه “ابزارهای ساده تر ، ایمن تر و آسان تر” برای کاربران اصلی برای معامله NFT از طریق بازار خود است ، و افزود:

“اکوسیستم NFT شروع به نفوذ در فرهنگ عامه کرده است ، اما فاقد بستری است که دسترسی آسان و قرار گرفتن در معرض دید مخاطبان اصلی را فراهم کند.”

علاوه بر پشتیبانی از دارایی های رمزارزی ، کاربران می توانند از طریق نقل و انتقالات بانکی ، معاملات با کارت اعتباری ، NFT خریداری کنند. قیمت NFT های تازه تولید شده در بازار به USD ، سولانا (SOL) یا اتر (ETH) ذکر شده است.
FTX هزینه 2 درصد را برای تمام فروش های NFT دریافت می کند و هزینه لیست را نمی گیرد.
FTX و زیرمجموعه این شرکت در ایالات متحده در ابتدا ماه گذشته بازارهای NFT را با عملکرد محدود راه اندازی کردند. کاربران فقط می توانند NFT هایی را که با استفاده از رابط کاربری یادآور Microsoft Paint ایجاد شده و یا معامله می کنند را ایجاد کنند ، که منجر به سیلابی از طرح های عجیب و غریب بر روی پلتفرم شده است.
در 12 اکتبر(20 مهر) ، هریسون توییت کرد که عملکرد گسترده بازار تنها در این مرحله فقط در پلتفرم مستقر در ایالات متحده در دسترس است. کاربران برای واریز و برداشت از پلتفرم NFT در FTX باید اسناد هویت و مدرک اقامت خود را به صرافی ارائه دهند.
این پلتفرم همچنین بیان می کند که هر پروژه مجموعه NFT که “توزیع یا تبلیغ توزیع با حق امتیاز” به دارندگان NFT را رد می کند و این نشان می دهد که FTX.US نسبت به قانونگذاری NFT های خود به عنوان محصولات سرمایه گذاری محتاط است.

همچنین NFT ها به طور فزاینده ای مورد استقبال عمومی قرار می گیرند ، زیرا حزب دموکرات تگزاس با بازار Front Row مشارکت می کند تا از طریق فروش توکن ها در 11 اکتبر (19 مهر)، بودجه را برای نامزدهای سیاسی مترقی جمع آوری کند.
پارکر باترورث(Parker Butterworth) ، بنیانگذار Front Row ، می گوید: “NFT ها به یک افزوده قدرتمند برای هرگونه تلاش برای جمع آوری کمک های سیاسی تبدیل خواهند شد و راه اندازی بازار ما به دموکرات ها در سراسر کشور مزیتی برای جمع آوری کمک های مالی می دهد که همتایان آن ندارند.

منبع:cointelegraph
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا