تبلیغات انجمن دیجی بیت

5 رمزارز متاورس با قیمت واحد زیر 0.1 دلار

رمزارزهای متاورس همچنان بر بازارها تسلط دارند و معامله گران به این روند می پیوندند و به دنبال بهترین رمزارز بعدی برای خرید هستند. در این مقاله، 5 رمزارز متاورس دستچین شده عالی با پتانسیل بلندمدت فوق العاده و قیمت زیر 0.1 دلار را به شما معرفی می کنیم. رمزارزهای متاورس که در زیر ارائه می شوند بر اساس قیمت واحد، از پایین ترین تا بالاترین فهرست شده اند.

مطالب

  1. شماره 5: استارلینک (STARL) – 0.000076 دلار
  2. شماره 4: رادیو کاکا (RACA) – 0.006842 دلار
  3. شماره 3: وراسیتی (VRA) – 0.058 دلار
  4. شماره 2: دیپ کوین (DEP) – 0.067 دلار
  5. شماره 1: داروینیا نتورک (RING) – 0.093 دلار

شماره 5: استارلینک (STARL) – 0.000076 دلار


استارلینک به دنبال ساخت اولین متاورس واقعاً غیر متمرکز است. استارلینک خود را به عنوان اولین پروژه مجازی غیرمتمرکز متعلق به جامعه توصیف می کند. STARL توکن حاکمیتی اکوسیستم استارل است. استارلینک به کاربران امکان خرید، فروش و معامله اقلام مجازی مانند ماهواره ها، فضاپیماها و سرزمین ها را می دهد.

شما می توانید توکن استارلینک را در چند صرافی از جمله OKEx، Gate.io، یونی سواپ، سوشی سواپ و غیره خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، توصیه می کنیم از یونی سواپ برای معامله STARL استفاده کنید.

عرضه کل STARL معادل 10 تریلیون و عرضه در گردش آن 9.9 تریلیون است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار استارلینک 761 میلیون دلار می باشد.

شماره 4: رادیو کاکا (RACA) – 0.006842 دلار


رادیو کاکا، مدیر NFT انحصاری مایا ماسک و تیم پشتیبان Maye Mystery Box NFT است. RACA همچنین متاورس USM را ترسیم می کند که یک دنیای سیاره ای سه بعدی است که در آن کاربران می توانند صاحب زمین شوند، در املاک خود فروشگاه بسازند، و بازی های مختلفی را انجام دهند یا بسازند.

شما می توانید RACA را در صرافی های مختلف رمزارز، از جمله پولونیکس، Gate.io، پنکیک سواپ، MEXC و غیره خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، پنکیک سواپ بهترین گزینه است زیرا هزینه های پایینی دارد و فاقد محدودیت های GEO می باشد.

عرضه کل RACA معادل 4.43 میلیارد و عرضه در گردش آن 1.2 میلیارد است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار رادیو کاکا 1.2 میلیارد دلار می باشد.

شماره 3: وراسیتی (VRA) – 0.058 دلار


وراسیتی یک پلتفرم به اشتراک گذاری ویدیو است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. مأموریت آن افزایش چشمگیر تعامل و درآمدهای تبلیغاتی برای ناشران ویدیو در پلتفرم های مختلف است.

شما می توانید VRA را در تعدادی از صرافی های اصلی، از جمله کوکوین، Gate.io، یونی سواپ، بیترکس و غیره خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، کوکوین یا یونی سواپ را توصیه می کنیم.

عرضه کل VRA معادل 19.4 میلیارد و عرضه در گردش آن 4.47 میلیارد است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار VRA 263 میلیون دلار می باشد.

شماره 2: دیپ کوین (DEP) – 0.067 دلار


دیپ کوین یک پلتفرم بازی و NFT مبتنی بر بلاکچین است. DEP، توکن بومی ERC-20 این شبکه است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. دیپ کوین دارای سرویسی به نام Play Mining است که میزبان انواع بازی های کسب درآمد (Play-to-Earn) مبتنی بر بلاکچین می باشد.

شما می توانید DEP را در بیترکس، OKEx، یونی سواپ، پنکیک سواپ و غیره خریداری کنید. پنکیک سواپ برای ساکنان ایالات متحده و کاربرانی که به دنبال هزینه های معاملاتی و تراکنش پایین هستند، گزینه ای عالی است.

عرضه کل DEP معادل 30 میلیارد و عرضه در گردش آن 3.26 میلیارد است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار DEP 219 میلیون دلار می باشد.

شماره 1: داروینیا نتورک (RING) – 0.093 دلار


داروینیا نتورک یک بریج بین زنجیره ای متاورس Web3.0 است که در پولکادات ساخته شده است. داروینیا نتورک امکان یکپارچه سازی با اکوسیستم پولکادات را برای دارایی های دیجیتال که در بلاکچین های سنتی مانند اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس مستقر شده اند، فراهم می کند.

شما می توانید RING را در هیوبی گلوبال، Gate.io، یونی سواپ، MECV و غیره خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، یونی سواپ را توصیه می کنیم.

عرضه کل RING معادل 2 میلیارد و عرضه در گردش آن 508 میلیون است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار RING 47 میلیون دلار می باشد.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


400-0910-09-01378​

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: بیتز گاردن
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا