تبلیغات انجمن دیجی بیت

5 توکن برتر بازی با افزایش نسبی حجم معاملات

mahrokh74

عضو دیجی‌بیت

5 توکن برتر بازی با افزایش نسبی حجم معاملات​


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

کل فضای قمار رمزنگاری شده این روزها به طور محسوسی گرم شده است. در نتیجه، بسیاری از توکن های بازی مشتاقانه از قمار حمایت می کنند زیرا عملکردهای خارق العاده ای از قبل نشان می دهند.
علیرغم اینکه چندین توکن مختلف دنیای بازی های رمزنگاری را با عملکرد خود شوکه می کنند، (XWG) X World Games Seascape Crowns (CWS) ، Dvision Network (DVI) ، Step Hero (HERO) و Tower (TOWER) پنج رمزارز اصلی هستند.
در واقع، این توکن های فهرست شده از نظر حجم معاملات 24 ساعته، از بسیاری از توکن های بازی های حجم بالا بهتر عمل کردند. با توجه به توییت پلتفرم Cryptolaxy، رمزارز X World Games با قیمت مناسب 0.065 دلار با 12.7 میلیون دلار سرمایه در بازار اول شد. همچنین Seascape Crowns با قیمت 7.25 دلار و ارزش بازار 16 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار دارد.
در کنار Seascape Crowns، رمزارز Dvision Network با قیمت فعلی 0.52 دلار و سرمایه بازار 108 میلیون دلار قرار دارد. در همین راستا، Step Hero همچنین در 24 ساعت گذشته با قیمت 0.83 دلار معامله و ارزش بازار آن 10 میلیون دلار می باشد.
این آمار و ارقام توکن ها توجه کاربران رمزنگاری توئیتر را به خود جلب کرده است. بسیاری از Seascape پشتیبانی می کنند زیرا فکر می کنند به زودی X World Games را از مقام اول کنار می زند.


آکادمی هلاکوئی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا