تبلیغات انجمن دیجی بیت

1.19 میلیارد دلار ETH توسط نهنگ ها و صرافیهای برتر جابجا شد!

faeze feizi

عضو شناخته شده
وِیل آلرت(Whale alert) ربات توئیتری که جزئیات تراکنشهای بزرگ رمزارز را به اشتراک می گذارد ، اخیراً توییت کرده است که در 24 ساعت گذشته ، نهنگ های ناشناس و مراکز اصلی معاملات رمزارز بیش از دوازده تراکنش اتریوم انجام داده اند.

مقدار کل اتری که به صورت قسمتهای بزرگ جابجا شد ، ارزشی معادل 1.2 میلیارد دلار را تشکیل می دهد. در همین حال ، اتریوم تقریباً 7 درصد از پایین ترین قیمت دیروز یعنی 3,427 دلار افزایش یافته و از 3600 دلار فراتر رفته است.

1.2 میلیارد دلار اتر توسط نهنگ ها جابجا شد

طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب بلاک چین WA ، اخیراً تقریبا 20 تراکنش بزرگ اتریوم انجام شده است. این انتقالها از 10000 ETH (به ارزش تقریبی 34،641،671 دلار) تا 30،000 ETH و 58،000 (تقریباً 201،696،543 دلار) را حمل می کردند.

به طور کلی ، 16 تراکنش انجام شد. آنها بین کیف پول های ناشناس و آدرس های ناشناس و صرافیهای رمزنگاری – بیشتر Binance ، اما همچنین FTX صورت گرفته بودند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


اتریوم دوباره 3600 دلار را به دست می آورد

طی چهار روز گذشته ، دومین رمزارز بزرگ ، ETH ، در یک رِنج معامله شد و به منطقه 3400 دلاری رسید و سپس دوباره به 3500 دلار افزایش یافت. اما امروز ، برای دومین بار ، اتریوم با عبور از مرز 3,650 دلار ، از آن قیمت عبور کرد.

نهنگ های اتریوم همچنان به کیف پول خود کوین اضافه می کنند

اطلاعات اخیر به اشتراک گذاشته شده توسط ارائه دهنده داده های زنجیره ای Santiment نشان می دهد که هولدرهای بزرگ اتریوم ، معروف به نهنگ ، همچنان به خرید اترهای بیشتر ادامه می دهند.

با توجه به توییت این شرکت تحلیلی ، میزان اتری که در اختیار 10 آدرس برتر نهنگ های غیر صرافی قرار دارد همچنان در حال افزایش است ، در حالی که دارایی های 10 کیف پول برتر غیر صرافی در حال کاهش است.

تحلیلگران Santiment می گویند اگر افزایش این نسبت بین نهنگ ها ادامه یابد ، این برای اتریوم صعودی خواهد بود.

منبع:u.today
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا