تبلیغات انجمن دیجی بیت

🔵سیگنال منفی برای بیت‌کوین▫️برای اولین بار در ۶ ماه اخیر، سلطه بیت‌کوین در بازار رمزارزها به زیر ۴۰ درصد رسید.▪️قیمت بی...

🔵سیگنال منفی برای بیت‌کوین

▫️برای اولین بار در ۶ ماه اخیر، سلطه بیت‌کوین در بازار رمزارزها به زیر ۴۰ درصد رسید.

▪️قیمت بیت‌کوین در ۱۰ نوامبر به ۶۹ هزار دلار رسید، اما تنها شش روز بعد این ارز دیجیتال به زیر کانال ۶۰ هزار واحدی سقوط کرد و تا به این لحظه هنوز نتوانسته مجددا به این کانال برگردد.

▫️بر اساس آمار بازار، امروز بیش از ۱۱ هزار بیت‌کوین در ۵۲۵ صرافی معامله شد. ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز بالغ بر ۲٫۸۱ هزار میلیارد دلار بود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته رشدی چهار درصدی داشت.

▪️ریزش بازار بیت‌کوین در روز پنجشنبه حدود ۱٫۱ هزار میلیارد دلار بود که نشان می‌دهد سلطه بیت‌کوین به ۳۹٫۷ درصد رسیده است. از اواسط ماه می ۲۰۲۱ دامیننس بیت‌کوین هرگز به زیر ۴۰ درصد نیامده بود. آخرین باری که پیش از می ۲۰۲۱ سلطه بیت‌کوین به زیر ۴۰ درصد رسیده بود، سه سال پیش بود.| تجارت‌نیوز

🔗
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


🔸قیمت اونس در بازارهای جهانی با نوسان همراه شده و حتی روز سه‌شنبه به کانال ۱۷۰۰ دلاری سقوط کرد. تاثیر آن بر بازارهای داخلی چگونه است؟ از سوی دیگر ۸ آذر مذاکرات برجامی آغاز خواهد شد. در این شرایط آینده بازارهای مالی در ایران چگونه خواهد شد و «با سرمایه خود چه کنیم؟»
این پرسشی است که شنبه، ساعت ۲۱، ابراهیم علیزاده، سردبیر تجارت‌نیوز همراه با علی عباسیان و سامان کریمی‌شاد، کارشناسان بازارهای مالی به بررسی آن خواهند پرداخت.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


تجارت‌نیوز
سیگنال منفی برای بیت‌کوین / سلطه بیت‌کوین در بازار به کمترین میزان ۶ ماه اخیر رسید
برای اولین بار در ۶ ماه اخیر، سلطه بیت‌کوین در بازار رمزارزها به زیر ۴۰ درصد رسید.

منبع: @tejaratnews
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا