دوره رایگان کریپتو از صفر

🔵بی‌توجهی اپلیکیشن‌های بانکی به نیازهای سالمنداندرآمدزایی با ارائه خدمات ویژه▪️با توجه به پیش‌بینی‌های متخصصان و کارشنا...

  • نویسنده موضوع @tejaratnews
  • تاریخ شروع
🔵بی‌توجهی اپلیکیشن‌های بانکی به نیازهای سالمندان
درآمدزایی با ارائه خدمات ویژه

▪️با توجه به پیش‌بینی‌های متخصصان و کارشناسان، تعداد جمعیت پیر فعلی جهان تا پایان قرن دو برابر می‌شود. به همین دلیل اپلیکیشن‌ها، به‌ویژه اپ‌ها بانکی و مالی نیز باید با سالمندان سازگار شوند.

طراحی کیف پول دیجیتال برای رفع نیازهای خاص افراد بالای ۶۵ سال برای موفقیت بانک‌ها و شرکت‌های استارتاپی در ۱۰ سال آینده نقش اساسی خواهد داشت. علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که کیف‌پول‌های دیجیتال می‌توانند تا سال ۲۰۳۰ نیمی از کل هزینه‌های کاربران را تشکیل دهند.

به نظر می‌رسد که در ایران نیز باید به سازگاری اپلیکیشن‌های بانکی و خدماتی با سالمندان توجه بیشتری شود. چرا که براساس گزارش‌ها، در کشور ما نیز با بحران جوانی جمعیت روبه رو هستیم و به‌طور دقیق مشخص نیست که در سال‌های آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.|تجارت‌نیوز

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


تجارت‌نیوز
بی‌توجهی اپلیکیشن‌های بانکی به نیازهای سالمندان/ درآمدزایی با ارائه خدمات ویژه
جمعیت افراد سالمند در سراسر جهان روبه افزایش است، به همین دلیل خدمات دیجیتالی و اپلیکیشن‌ها نیز برای دستیابی به اهداف و ادامه حیات، باید سازگاری خود با نیازهای افراد مسن را افزایش دهند.

منبع: @tejaratnews
 
دوره‌های تالاربورس
بالا