دوره رایگان کریپتو از صفر

🔵بیت‌کوین ۳۰ هزار دلاری نزدیک است؟بازار ارز دیجیتال به کدام سمت می‌رود؟▪️افزایش قیمت اخیر در بازار ارز دیجیتال، علاقه س...

  • نویسنده موضوع @tejaratnews
  • تاریخ شروع
🔵بیت‌کوین ۳۰ هزار دلاری نزدیک است؟
بازار ارز دیجیتال به کدام سمت می‌رود؟

▪️
افزایش قیمت اخیر در بازار ارز دیجیتال، علاقه سرمایه‌گذاران تازه‌واردی را برانگیخته است که می‌خواهند بدانند این ارزهای دیجیتال تا کجا می‌توانند رشد داشته باشند.

▫️پس از ادغام رگولاتورها، بیت کوین در حدود ۲۶ هزار و ۵۰۰ دلار، افت شدیدی را تجربه کرد که منجر به روند منفی کوتاه مدت بازار شد. در ادامه قیمت به زیر سطوح حمایتی ۲۵ و ۲۵ هزار و ۵۰۰ دلاری سقوط کرد.

▪️امروز بیت کوین در یک سوگیری قوی و صعودی معامله می‌شود. مقاومت فوری این رمز ارز نزدیک به سطح ۲۷ هزار و ۷۵۰ دلار مواجه است. در صورت وقوع یک شکست صعودی بالاتر از سطح ۲۷ هزار و ۷۵۰ دلار، بیت کوین می‌تواند به سمت سطح ۳۰ هزار و ۷۵۰ دلاری حرکت کند.

▫️با این حال، اگر قیمت نتواند از سطح ۲۷ هزار و ۷۵۰ دلار فراتر رود، ممکن است خرس‌های بازار کنترل بازار را به دست گیرند و به طور بالقوه قیمت را به ۲۵ هزار و ۲۰۰ دلار و سپس ۲۳ هزار دلار کاهش دهند.| تجارت‌نیوز

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


تجارت‌نیوز
بیت کوین 30 هزار دلاری نزدیک است؟ / بازار ارز دیجیتال به کدام سمت می‌رود؟
افزایش اخیر بیت کوین، علاقه سرمایه‌گذاران تازه واردی را برانگیخته است که می‌خواهند بدانند این ارزهای دیجیتال تا کجا می‌توانند رشد داشته باشند.

منبع: @tejaratnews
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا