دوره رایگان کریپتو از صفر

🔵بیت‌کوین محکوم به سقوط است▪️اگرچه بیت‌کوین روز جمعه بیش از ۸ درصد رشد کرد و به ۳۰ هزار دلار برگشت اما اینطور که پیش‌بی...

  • نویسنده موضوع @tejaratnews
  • تاریخ شروع
🔵بیت‌کوین محکوم به سقوط است

▪️اگرچه بیت‌کوین روز جمعه بیش از ۸ درصد رشد کرد و به ۳۰ هزار دلار برگشت اما اینطور که پیش‌بینی می‌شود بیت‌کوین محکوم به سقوط به زیر ۲۰ هزار دلار است.

▫️اول اینکه بعد از سیاست‌های انقباضی فدرال رزرو برای کنترل تورم، بیت‌کوین و بازارهای مالی پرریسک روندی نزولی پیدا کردند اما تورم کاهش نیافت. این یعنی احتمالا سیاست‌های انقباضی فعلا ادامه دارند.

▪️دومین مورد مربوط به خروج سرمایه است. ارزش بازار رمزارزها از ۳ هزار میلیارد دلار به هزار و ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده و در هفته‌های اخیر بیش از ۷۰۰ هزار بیت‌کوین فروخته شد. بنابراین اگر بیت‌کوین نتواند مقاومت‌های خود را پشت سر بگذارد احتمالا فشار فروش بیشتر هم می‌شود.

▫️سومین دلیل ریزش بیت‌کوین، تکنیکال است. اندیکاتورها در نمودار تکنیکال بیت‌کوین سیگنال‌های خوبی برای این ارز دیجیتال ندارند.

▪️حالا وقت خرید بیت‌کوین نیست. فعلا باید فقط نظاره‌گر باشیم تا کف قیمتی بیت‌کوین را پیدا کنیم و بعد وارد بازار شویم. رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب معروف پدر پولدار و پدر فقیر ریزش بیت‌کوین تا محدوده ۲۶ هزار دلار را خبر خوبی دانست: منتظر کاهش قیمت تا ۲۰ هزار دلار هستم و در این محدوده وارد بازار می‌شوم. سقوط بهترین راه برای ثروتمند شدن است.|تجارت‌نیوز

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

🖊
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


تجارت‌نیوز
چرا بیت‌کوین محکوم به سقوط است؟
اگرچه بیت‌کوین روز جمعه بیش از ۸ درصد رشد کرد و به ۳۰ هزار دلار برگشت اما اینطور که پیش‌بینی می‌شود بیت‌کوین محکوم به سقوط به زیر ۲۰ هزار دلار است.

منبع: @tejaratnews
 
دوره‌های تالاربورس
بالا