دوره رایگان کریپتو از صفر

🔴بیت‌کوین جام شوکران نوشیدپیش‌بینی بیت‌کوین ۱۹ هزار دلاری!▪️بیت‌کوین بالاخره بعد از فراز و نشیب طولانی و ثبت سقف تاریخی...

• نویسنده موضوع @tejaratnews
  • تاریخ شروع
🔴بیت‌کوین جام شوکران نوشید
پیش‌بینی بیت‌کوین ۱۹ هزار دلاری!

▪️بیت‌کوین بالاخره بعد از فراز و نشیب طولانی و ثبت سقف تاریخی ۶۹ هزار دلار جام شوکران را نوشید.. درحالی که همه انتظار داشتند که محدوده ۳۰ هزار دلاری بیت‌کوین حفظ شود اما دیروز صبح بیت‌کوین تا ۲۶ هزار و ۸۰۰ دلار سقوط کرد و حالا در محدوده ۲۸ هزار دلار معامله می‌شود.

💬امیر بیات، کارشناس بازار رمزارزها:

من عقیده دارم زمستان بازار زمانی که بیت‌کوین ۴۰ هزار دلار را از دست شروع شد. حالا که بیت‌کوین ۳۰ هزار دلار را هم از دست داده است قطعا دیگر نباید انتظار برگشت زود هنگام از بازار را داشت.

▫️امیر بیات عقیده دارد که محدوده اول حمایت ۲۷ هزار دلار است که احتمال شکست بالایی دارد. حمایت بعدی بین ۲۱ تا ۲۳ هزار دلار قرار دارد و احتمالا کف قیمت بعدی ۱۹ هزار دلار است. او می‌‌گوید: طبق تحلیل‌ها احتمال سقوط تا ۱۹ هزار دلار زیاد است و به نظر من بهترین محدوده برای خرید بیت‌کوین بین ۱۶ تا ۲۰ هزار دلار است. به اعتقاد او بیت‌کوین تا پایان سال نهایتا در محدوده ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار نوسان می‌کند.|تجارت‌نیوز

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

تجارت‌نیوز
بیت‌کوین جام شوکران نوشید / پیش‌بینی بیت‌کوین ۱۹ هزار دلاری!
درحالی که همه انتظار داشتند که محدوده ۳۰ هزار دلاری بیت‌کوین حفظ شود اما دیروز صبح بیت‌کوین تا ۲۶ هزار و ۸۰۰ دلار سقوط کرد و حالا در محدوده ۲۸ هزار دلار معامله می‌شود.

منبع: @tejaratnews

دوره‌های تالاربورس
بالا