دوره رایگان کریپتو از صفر

۹ روز تا انتشار گزارش درآمد انویدیا؛ توکن‌های هوش مصنوعی دوباره به اوج می‌رسند؟

  • نویسنده موضوع زهرا عباسی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تنها ۹ روز دیگر تا زمان انتشار گزارش درآمد شرکت انویدیا، غول تولیدکننده‌ پردازنده‌‌های گرافیکی، باقی مانده است. این رویداد مهم، توجه تحلیلگران و سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

با توجه به سابقه‌ درخشان انویدیا و پیشرفت‌های آن در حوزه‌ هوش مصنوعی، انتظار می‌رود شاهد عملکرد مالی قوی این شرکت باشیم.

در همین راستا، تحلیلگران دویچه بانک (Deutsche Bank) بر این باورند که تقاضای رو به افزایش برای محاسبات هوش مصنوعی، همچنان به سودآوری انویدیا کمک خواهد کرد. آنها با وجود کاهش سفارشات پیش از عرضه‌ محصول جدید، چشم‌انداز کوتاه‌مدت انویدیا را قوی می‌دانند.

این تحلیلگران همچنین با توجه به تغییر احساسات سرمایه‌گذاران، نگهداری یا هولد سهام انویدیا را توصیه کرده و سهام این شرکت را در حال حاضر کاملا ارزشمند می‌دانند.

از طرف دیگر، تحلیلگران ولز فارگو (Wells Fargo) دیدگاه خوش‌بینانه‌تری دارند. آنها انتظار افزایش قابل توجه درآمد بخش مراکز داده‌ انویدیا را دارند و پیش‌بینی می‌کنند که این رقم به ۲۳ تا ۲۴ میلیارد دلار برسد.

این در حالی است که برآورد وال استریت، حدود ۲۱.۱ میلیارد دلار است. آنها همچنین قیمت هدف سهام انویدیا را از ۹۷۰ دلار به ۱۱۵۰ دلار افزایش داده‌اند.

در این میان، برخی از تحلیلگران مانند مستر کریپتو، افزایش قیمت توکن‌های هوش مصنوعی پس از انتشار گزارش این شرکت را پیش‌بینی کرده‌اند.

در این میان‌، کریپتو رند (Crypto Rand) تاثیر این ماجرا بر توکن رندر (RNDR) را برجسته کرده است.

کریپتو داگ (Crypto Dog) نیز، به نگه‌داری بلندمدت برخی توکن‌های هوش مصنوعی مانند نیر (NEAR) توصیه کرده‌ و سیکلوپ (Cyclop) هم با ذکر چندین پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی مانند پالم ای‌آی (PALM AI)، گراف‌لینک (GraphLinq)، ولومینت (VoluMint)، اسلیپ‌لس (Sleepless)، نود ای‌آی (Node AI)، اطلس (Atlas) و …، بر محبوبیت روزافزون فناوری هوش مصنوعی تاکید کرده است.

در همین حال، راه‌اندازی هوش مصنوعی GPT-۴o نیز به این گمانه‌زنی‌ها دامن می زند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا