دوره رایگان کریپتو از صفر

۲ خبر خوب برای طرفداران شیبا اینو!

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
با گسترش شیباریوم و رسیدن به رکوردهای جدید، علاقه‌مندان به شیبا اینو با انتقال آنها به آدرس‌هایی که هرگز نمی‌توان این توکن‌ها را از آنها خارج کرد، میلیون‌ها SHIB را به آتش می‌کشند.

اکسپلورر Shibburn که داده‌های مربوط به سوزاندن SHIB را به اشتراک می‌گذارد، در مورد مقدار زیادی از توکن SHIB که ظرف ۲۴ ساعت گذشته به کیف پول‌های بلاکچینی غیرقابل برداشت منتقل شده است، خبر داد.

این بار، شور و شوق جامعه شیبا اینو کمک کرده است تا در مجموع 111,051,432 توکن SHIB از گردش خارج شود و نرخ سوختگی 251.30 درصد افزایش یابد. طبق گزارش‌ها، طی دو معامله بزرگ، 34,469,159 SHIB و 10,844,851 SHIB سوزانده شد.

این بالاترین سطحی است که نرخ سوختن SHIB توانسته در این هفته به آن برسد که طبق داده‌هایی که قبلاً توسط Shibburn به اشتراک گذاشته شد، طی دو روز گذشته، تنها 62% و 12% افزایش یافته است.

این بار، جدا از بیش از صد میلیون SHIB سوزانده‌شده، خبر خوب برای ارتش SHIB شامل خبر توسعه‌دهنده شیبا، Kaal Dhairya، است که جزئیات برنامه‌های این تیم برای انصراف از قرارداد BONE را به اشتراک می‌گذارد.

توسعه‌دهنده برتر شیبا، Kaal Dhairya، یک پست وبلاگی را منتشر کرده است که به جامعه می‌گوید تیم SHIB قصد دارد چه اقداماتی را برای انصراف از قرارداد BONE انجام دهد. Dhairya گفت که این مراحل زمان‌بر است؛ زیرا این تیم در شبکه اصلی تلاش‌های مجدد زیادی ندارد؛ بنابراین جایی برای اشتباه وجود ندارد. قبل از برداشتن هر گونه گام واقعی برای لغو قرارداد، “همه چیز باید چندین بار به طور کامل آزمایش شود تا ضرری نداشته باشد”.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا