تبلیغات انجمن دیجی بیت

یک نهنگ ۶ تریلیون شیبا را به کیف پول ناشناخته ای منتقل کرد، ممکن است ایلان ماسک باشد؟

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
رمزارز Shiba Inu (SHIB) چند هفته بسیار جالب را سپری کرده است. اولین رشد آن در این مدت از لیست شدن رسمی اش در Coinbase ناشی شد. با این حال، این رشد فقط پیش نمایشی از جهش چند روز پیش بود.
قیمت SHIB بیش از ۵۰ درصد در یک روز افزایش یافت و به طرز باورنکردنی در روز بعد، قیمت آن ۲۴۲/۹ درصد در نمودار یک هفته ای افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن حتی بالاتر رفت و در حال حاضر ۰/۰۰۰۰۲۵۶۷ دلار است.
در همین زمان، یک معامله بسیار جالب انجام شد. با توجه به داده های WhaleStats، ما می توانیم انتقال تعداد زیادی SHIB را مشاهده کنیم. به طور دقیق، این انتقال حامل ۶،۱۷۸،۷۵۸،۱۲۲،۳۷۳،۳۷۲ SHIB بود.
این ۶ تریلیون SHIB از یک کیف پول اتریوم به کیف پول دیگری رفت. این انتقال درست قبل از موج افزایشی چند روز پیش اتفاق افتاده است. با بازرسی دقیق تر و به لطف Etherscan، می توانیم این انتقال ها را بیشتر پیگیری کنیم.
تقریبا ۶ تریلیون دیگر SHIB نیز دوباره منتقل شد. این وجوه چند بار دیگر منتقل شدند تا اینکه در کیف پول ناشناخته دیگری قرار گرفتند. جامعه رمزارزی بسیار کنجکاو است که بداند چه کسی این افزایش را پیش بینی کرده و از آن سود برده است. نهنگی که در ساعت طلایی ۶ تریلیون SHIB را منتقل کرد.
آیا نباید به این فکر کنیم که چه کسی این چنین دارایی های خود را بر روی این رمزارز سرمایه گذاری می کند؟ در حالی که هر فردی در این جامعه می تواند باشد، اما باید یک شخصیت برجسته در صنعت را در نظر بگیریم، یکی از طرفداران بزرگ میم کوین ها یعنی ایلان ماسک (Elon Musk).
بر هیچ کس پوشیده نیست که ایلان ماسک به رمزارزها اعتقاد دارد. در واقع، واضح تر بگوییم او به میم کوین ها، به ویژه دوج کوین علاقه دارد. آیا واقعاً خیلی سخت است که فکر کنیم او به SHIB نیز علاقه ای نشان می دهد؟
Shiba Inu دارای یک اینترنت گسترده و همچنین یک جامعه بسیار فعال است. دوج کوین ممکن است در حال حاضر توکن مورد علاقه سرمایه گذارانی مانند مارک کوبان (Mark Cuban) باشد، اما این همیشه قابل تغییر است. به هر حال، SHIB ملقب به “قاتل دوج کوین” است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا