ثبت‌نام در صرافی کوکوین

گوگل کلود با شبکه بلاک چین فلو (Flow) همکاری می‌کند

  • نویسنده موضوع مصطفی افخمی
  • تاریخ شروع
بر اساس آخرین اخبار، گوگل کلود به عنوان یک اپراتور در شبکه بلاک چیه فلو (Flow) متعلق به دپر لپز (Dapper Labs) فعالیت خواهد کرد.

گوگل، یکه‌تاز موتورهای جست‌وجوی جهان، از انعقاد قرارداد همکاری مشترک با شرکت بلاک چینی دپر لبز (Dapper Labs) خبر داد. این دو شرکت قرار است با هم روند توسعه محصولات و خدمات
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
از جمله حوزه پرطرفدار توکن‌های NFT را تسریع کنند.

آن‌طور که پیداست، گوگل کلود (Google Cloud)، به‌عنوان بازوی رایانش ابری گوگل، نقش اپراتور شبکه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
فلو (Flow) استودیوی دپر لبز را ایفا می‌کند. گوگل کلود، زیرساختی مقیاس‌پذیر است که از کل زیست‌بوم توکن‌های NFT، بازی‌ها و اپ‌ها پشتیبانی می‌کند. جانت کندی (Janet Kennedy)، نائب رئیس گوگل کلود در آمریکای شمالیT در رابطه با این موضوع می‌گوید که شراکت چندین ساله با دپر لبز به این شرکت کمک می‌کند تا عملیات خود را در بستر زیرساخت‌های امن و مقیاس‌پذیر گوگل توسعه بدهد.

علاوه بر این، گوگل امکاناتی را برای تسهیل ادغام با نرم‌افزارهای خود در اختیار توسعه‌دهندگان فلو قرار می‌دهد. این باعث می‌شود تا توسعه‌دهندگان از انگیزه بیشتری برای استفاده از گوگل کلود در برابر دیگر رقبای آن همچون آمازون وب سرویسز (Amazon Web Services) برخوردار باشند.

رهام قره‌گوزلو، مدیر اجرایی دپر لبز، روز گذشته با ارسال توییتی حضور گوگل در بلاک چین فلو را خوش‌آمد گفت.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


بلاک چین فلو از شماری از پرطرفدارترین کلکسیون‌‌های NFT حال حاضر بازار پشتیبانی می‌کند که از جمله آن‌ها میتوان به مجموعه‌های برترین گل‌های NBA و کریپتوکیتیز (CryptoKitties) اشاره کرد. تا ماه فوریه سال جاری میلادی (بهمن ۹۹)، مجموعه گل‌های برتر ان‌بی‌ای (NBA Top Shot) توانست به مجموع فروش ۲۳۰ میلیون دلاری دست پیدا کند. این رقم اکنون سه برابر شده و مطابق با ادعای نشریه فوربز به ۶۸۰ میلیون دلار رسیده است.

همکاری گوگل با فلو همزمان با رونق حوزه NFT​


مایکل جردن و کوین دورانت از جمله اسطوره‌های ورزش بسکتبال با شناسایی قابلیت‌های توکن‌های NFT به جمع سرمایه‌گذاران و حامیان این پدیده پیوستند تا در اوایل سال جاری از دور نخست سرمایه‌پذیری ۳۰۵ میلیون دلاری دپر لبز حمایت کنند. گفتنی است در حال حاضر برآورد می‌شود که ارزش تقریبی دپر لبز به ۲.۶ میلیارد دلار رسیده است.

با سرمایه گذاری گوگل در NFT و بلاک چین فلو، این حوزه در کمتر از یک سال از یک بخش محجور به بازاری جندمیلیارد دلاری در صنعت رمز ارزها بدل شدند. پیش‌تر در ماه اوت (مرداد)، رکورد ماهانه فروش توکن‌های NFT در هم شکست و فروش ۳۰روزه آن‌ها به آستانه ۲ میلیارد دلار رسید.

در بخش کسب‌وکاری مرتبط با NFT نیز چندین شرکت توانستند در مراحل مختلف سرمایه‌پذیری، سرمایه‌های هنگفتی جذب کنند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به رکیور (Recur) اشاره کرد که توانست در دور نخست سرمایه‌پذیری با حمایت استیو کوهن (Steve Cohen)، سرمایه‌گذار مشهور، ۵۰ میلیون دلار سرمایه جذب کند و ارزش خود را به ۳۳۳ میلیون دلار برساند.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: ایران کریپتوکارنسی
 
بالا