تبلیغات انجمن دیجی بیت

کوینکس | 50 درصد افزایش در ماه گذشته، چه چیزی باعث افزایش مداوم CET می شود؟

CoinEx-Official

عضو جدید دیجی‌بیت
از ارزش CET برای سرمایه گذاری تا عملکرد برجسته آن


حوزه ی کریپتو سرشار از فرصت‌های سرمایه‌گذاری گذرا است. هر روند صعودی با مفاهیم و پروژه‌های متعددی همراه است که از قدیمی‌ها پیشی می‌گیرد و برخی از پروژه‌ها را به سرعت بالا می‌برد و برخی دیگر را به ورشکستگی می‌کشاند. از آنجایی که سود برخی از ارزهای دیجیتال با زیان سایر ارزها جبران می شود، اکثر سرمایه گذاران می توانند هزینه های زندگی خود را تامین کنند. شرط‌بندی و تعصب تنها بر روی یک ارز برای اکثر سرمایه‌گذاران انتخاب جالبی نیست زیرا خطرات زیادی را متحمل می‌شود.


بنابراین پروژه ای وجود دارد که در بلند مدت سود بدهد؟ علاوه بر ارزهای اصلی مانند بیت کوین و اتریوم، نوعی از ارزهای دیجیتال وجود دارد که دارای ارزش ایمن هستند و در بازار صعودی عملکرد خوبی دارند. آن ها توکن های صرافی ها هستند.


در میان بسیاری از ارزهای شبیه خود، CET، توکن صرافی کوینکس به دلیل عملکرد فوق‌العاده خود در سال 2021 توجه زیادی را به خود جلب کرده است. از اوایل اکتبر 2021 تا این ماه، CET دو برابر شده است و بنابراین در زمینه سرمایه‌گذاری بسیار مشهور شده است.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.صرافی کوینکس اخیراً یک رویداد airdrop به مبلغ 5 میلیون CET برگزار کرده است. در همان زمان، CET بیشتری سوزانده شد ، که باعث کاهش بیشتر گردش توکن می شود. همه اینها CET را برای سرمایه گذاران جالب کرده است . منصفانه است که بگوییم CET که یک توکن صرافی است به یک توکن محبوب تبدیل شده است.


خرید مجدد CoinEx و سوزاندن CET قیمت را بالا می برد


چه چیزی CET را به یک سرمایه گذاری خوب در روند صعودی (بولران) تبدیل می کند؟ پاسخ در مکانیسم سوزاندن این توکن است. صرافی CoinEx هر روز 50 درصد از کارمزد تراکنش ها را صرف خرید مجدد CET و سوزاندن آن در پایان ماه می کند که مستقیماً منجر به افزایش شدید قیمت CET می شود. طبق آمارهای اخیر، هر روز 100000 تا 300000 دلار CET سوزانده شده است (محاسبه بر اساس قیمت CET در آن زمان)، CET سوزانده شده در اکتبر 5.78 میلیون دلار ارزش داشت و این رقم تنها در 28 اکتبر به رقم خیره کننده 440000 دلار رسیده است. جای تعجب نیست که CET در کانون توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.


برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


برخلاف سایر صرافی‌ها مانند Binance، Huobi و gate.io که داده‌های سوزاندن را هر سه ماهه منتشر می‌کنند، کوینکس توکن صرافی خود را به صورت روزانه بازخرید می‌کند و همه آن را در پایان ماه می‌سوزاند. همچنین برای رعایت انصاف و شفافیت، اطلاعات سوزانده شده را هر روز منتشر می کند، بنابراین هرگونه امکان سیاه کاری را از بین می برد، همانطور که در مورد سوزاندن فصلی در سایر صرافی ها مشاهده می شود. خرید مجدد روزانه به رشد ثابت CET کمک می کند و به سرمایه گذاران اطمینان می دهد که CET را هولد کرده و همراه با صرافی کوینکس به درآمد مطلوب برسند.


توانمندسازی مداوم CET را به یک "ضرورت" برای ترید تبدیل می کند


علاوه بر سوزاندن توسط صرافی، CET به عنوان یک توکن صرافی، می تواند به طور گسترده در سراسر اکوسیستم کوینکس مورد استفاده قرار گیرد. اولین و مهم‌ترین مورد تخفیف در کارمزد تراکنش است و بسیاری از کاربران را متقاعد کرده است که هنگام معامله در کوینکس «کم و بیش» CET را خریداری کنند تا از تخفیف‌های کارمزد لذت ببرند. چه بهتر، کوینکس بسیار سخاوت دارد که نیمی از کارمزد تراکنش ها را برای سوزاندن CET، که زیربنای قیمت آن است، خرج می کند.کوینکس خودش را متعهد به بهبود خدماتی که به کاربر میدهد میکند و باعث تجربه بهتر در ترید میشود. یک مثال خوب در این مورد، ویژگی Take-Profit & Stop-Loss در بخش فیوچرز است که اخیرا توسط صرافی راه اندازی شده است. با این کار، سرمایه گذاران می توانند به راحتی ریسک های موقعیت ها را کنترل کنند و از زیان های ناشی از حوادث بلک سوان جلوگیری کنند. در بدو راه اندازی، ویژگی Take-Profit & Stop-Loss با استقبال خوبی در بین سرمایه گذاران مواجه شده است.علاوه بر این، هولدرهای CET می توانند در سناریوهای برنامه های متعدد از امتیازات برخوردار شوند. برای مثال، آن‌ها می‌توانند VIP صرافی کوینکس باشند تا از برداشت‌های سریع، ایردراپ‌ها، رویدادهای راه‌اندازی توکن‌های جدید و خدمات انحصاری مشتری لذت ببرند، نه فقط از تخفیف‌های کارمزدی که در بالا ذکر شد.کوینکس اکنون از 16 زبان پشتیبانی می کند و به کاربرانی از اکثر مناطق جهان خدمات ارائه می دهد. از آنجایی که کاربران زیادی به کوینکس جذب می شوند، تقاضا برای CET نیز افزایش یافته است و بنابراین قیمت را به سطح بالاتری رسانده و سود بیشتری را برای سرمایه گذاران خود به ارمغان آورده است.


برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


CSC باعث توسعه سریع CET میشود


CET همچنین می تواند به عنوان Gas در CSC (کوینکس اسمارت چین )، یک زنجیره عمومی جدید با کارایی بالا که توسط کوینکس ایجاد شده است، استفاده شود. CSC دارای 101 اعتبار سنجی است، و قبل از اینکه یک اعتبارسنجی بتواند بلوک ها را تولید کند، به استیک کردن CET نیاز دارد، که مقدار زیادی از CET را برای مدت طولانی در گردش قفل می کند. با کاهش فشار بر فروش CET، CET به طور طبیعی افزایش می یابد.


علاوه بر این، CSC نه تنها دارای انتقال سریع و هزینه های کم تراکنش است، بلکه با EVM نیز سازگار است. توسعه دهندگان DApp می توانند به راحتی کد را روی CSC در Remix مستقر کنند. چنین استقرار راحت سرمایه گذاران بیشتری را جذب کرده و باعث توسعه بیشتر اکوسیستم شده است.


در حال حاضر، CSC به یکی از معدود زنجیره های عمومی با چندین DApp تبدیل شده است. بنیاد CSC همچنین یک طرح حمایت از اکوسیستم را با پاداش حمایت اولیه 10 میلیون دلاری برای تشویق توسعه دهندگان به ساخت برنامه های غیرمتمرکز در زنجیره راه اندازی کرد. علاوه بر این، تیم CoinEx و ViaBTC Capital نیز به طور مشترک یک Hackathon در CSC را سازماندهی کردند و به دنبال آن یک صندوق ویژه برای اکوسیستم متاورس که توسط بنیاد CSC راه اندازی شد، تشکیل شد. همه اخبار خوب باعث می شود که CSC به طور گسترده در DeFi، بازی های بلاک چین، متاورس و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار گیرد و باعث رشد بیشتر آن شود. منابع فراوانی که در CSC سرمایه‌گذاری می‌شود، توسعه آن را تسریع می‌کند و و به رشد CET کمک میکند.CET در حال رشد در بازاری که همیشه در حال تغییر است

اکثر پروژه های معمولی به سختی می توانند با صنعت در حال تغییر بلاک چین همگام شوند، اما در نهایت با شکست مواجه می شوند. CET از زمان آغاز به کار خود در سال 2018 که به عنوان تخفیف در کارمزد تراکنش توسط صرافی CoinEx استفاده شد، با نوآوری فناوری بلاک چین و گسترش بازار، از ویژگی های بسیاری برخوردار بوده است. تا به حال، CET می تواند برای تخفیف در کارمزد تراکنش ها استفاده شود، توسط صرافی سوزانده شود، و در CSC و DApps گردش کند، و در آینده سناریوهای کاربردی بیشتری را در بر خواهد گرفت. با تکیه بر سرمایه فراوان و بازار و منابع قوی CoinEx، این توکن قطعا چشم‌انداز روشنی خواهد داشت. ویژگی های جدیدی که به پویایی بازار پاسخ می دهند دقیقاً همان چیزی است که CET را ارزشمند نگه می دارد.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا