تبلیغات انجمن دیجی بیت

کمیسیون SEC در جلسه آزاد 2 دسامبر در مورد ارزهای دیجیتال بحث خواهد کرد

مونا بزرگی

عضو شناخته شده

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

SEC یک گفتگو با اعضای این کمیسیون در مورد مسائل دارایی های دیجیتال و رمزارز برگزار خواهد کرد. این گفتگو با هدف تضمین حمایت از سرمایه گذاران که هدف اصلی کمیسیون است، خواهد بود. SEC همچنین در مورد شرایط به سرعت در حال تغییر بازار با توسعه سریع فناوری های جدید بحث خواهد کرد.
طبق صفحه رسمی این گفتگو، این پنل راه‌های جدیدی را برای محافظت از سرمایه‌گذارانی که مایل هستند در معرض بازار دارایی‌های دیجیتال قرار بگیرند، بررسی خواهد کرد. کمیسیونرها در مورد بهینه سازی چارچوب نظارتی موجود مطابق با ساختار بازار غیرمتمرکز تازه شکل گرفته بحث خواهند کرد.
ریسک زیربنایی موضوع دیگری است که کمیسیون مشتاقانه منتظر رسیدگی به آن است، که شامل بحث در مورد فناوری‌های مختلف بلاک چین، دیفای و ETF‌ های مبتنی بر کریپتو و استیبل کوین‌ها می‌شود.
بازار هنوز به طور کلی به این رویداد واکنش نشان نداده است، در حالی که در واقع می تواند نتیجه مثبتی برای کل صنعت داشته باشد. پیش از این، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرده بود که تنها در صورت کشف روشی برای تنظیم صحیح این محصولات یا بازاری که آنها در آن فعالیت خواهند کرد، محصولات جدید را تایید می کند.
این پنل شامل متخصصانی از شرکت‌های مالی و دانشگاه‌های مختلف، از جمله علی امداد (Alie Emdad)، که به عنوان استاد در دانشکده تجارت و مدیریت گریوز در دانشگاه ایالتی مورگان کار می‌کند و مدیر مؤسس مرکز مطالعه بلاک چین و فناوری مالی است، خواهد بود.
صنعت بلاک چین نیز توسط کریستین اسمیت (Kristin Smith)، مدیر اجرایی انجمن بلاک چین ارائه خواهد شد، انجمن بلاک چین شرکتی است که از توسعه و پذیرش بیشتر شبکه های بلاک چین با ارائه آموزش به موسسات دولتی و حمایت مستمر با کمیسیون هایی مانند SEC حمایت می کند.
این میزگرد تقریباً به مدت یک ساعت و نیم برگزار خواهد شد. پس از آن، کمیسیون موضوع را به «نقش بالقوه SEC در رسیدگی به مسائل سوء استفاده مالی سالمندان» تغییر خواهد داد.
آکادمی هلاکوئی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا