دوره رایگان کریپتو از صفر

چگونه اکراین از رمزارزها در جنگ کمک می‌گیرد؟

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین، پلتفرم جدیدی را برای جمع‌آوری کمک‌های مالی راه‌اندازی کرده است. این پلتفرم که United24 نام دارد، کمک‌های مالی را در قالب بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال مختلف می‌پذیرد.
از جمله رمزارزهایی که توسط این پلتفرم پذیرفته می‌شود، می‌توان به بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بایننس کوین (BNB)، ایپ کوین (APE) و برخی از توکن‌های دیفای، مانند هکتور فایننس (HEC)، استریم کوین (STRM) و انزایم (MLN)، اشاره کرد.
علاوه بر پشتیبانی از رمزارزهای مختلف، ویژگی دیگری که باعث تمایز United24 با سایر پلتفرم‌ها شده، این است که افراد را قادر می‌سازد تا موارد استفاده از وجوه اهدایی خود را انتخاب کنند. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند کمک‌های مالی خود را به یکی از سه بخش «دفاع و مین‌روبی»، «کمک‌های بشردوستانه و مراقبت‌های پزشکی» و «بازسازی اوکراین»، ارسال نمایند.
هدف این پروژه، افزایش کمک‌های مالی به اوکراین و همچنین، افزایش کارایی و شفافیت توزیع کمک‌های مالی با انتشار به‌روزرسانی‌های هفتگی و جزئیات نحوه خرج ‌کردن وجوه، اعلام شده است.
زلنسکی می‌گوید:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

بر اساس آخرین به‌روزرسانی در وبسایت وزارت تحول دیجیتال اوکراین، از زمان آغاز جنگ این کشور بیش از ۶۰ میلیون دلار کمک مالی در قالب کریپتو جمع‌آوری کرده است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا