تبلیغات انجمن دیجی بیت

چگونه آمار پایین مشاغل در آمریکا می‌تواند برای بیت کوین سودمند باشد؟

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
در حالی که اکثر کشورها در حال بازیابی از بحران مربوط به ویروس کرونا هستند، آمریکا از ابتدای سال رشد و بهبود قابل‌توجهی را از خود نشان داده است. با این حال، آخرین گزارش در رابطه با مشاغل در این کشور با وضعیت رو به رشد ماه‌های گذشته این کشور مطابقت ندارد به طوری که آمار ایجاد مشاغل جدید در این کشور پایین‌تر از حد انتظار آمده است؛ این تحولات بدان معنی است که بازار رمز ارزها می‌تواند با مزایای غیرمنتظره‌ای روبه‌رو شود.

نقش گزارش مشاغل در اقتصاد​

به گزارش یوتودی، یکی از نشانه‌های اصلی وضعیت کلان اقتصادی کشور، گزارش تعداد کارفرمایان، نرخ بیکاری و نرخ رشد مشاغل است که همه در یک گزارش گردآوری می‌شود. بر این اساس سازمان‌های دولتی چون فدرال رزرو می‌توانند استراتژی‌های خود را تعیین و یا اصلاح کنند.

یکی از مزایای بهبود آمار مشاغل، ترغیب سرمایه‌گذاران خارجی به سرمایه‌گذاری در اقتصاد کشور است؛ هرچه بازار کار شد کند، احتمال بیشتری برای سرمایه‌گذاری در اقتصاد وجود دارد. بنابراین، با توجه به آخرین آمار گزارش آمریکا نباید چنین انتظاری داشت.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار مشاغل آمریکا

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال چگونه سود خواهند برد؟​

اول از همه، آمار مشاغل نه چندان بالا در کشورها مستقیماً در ارز هر کشور تأثیر می‌گذارد و به جولان دادن تورم دامن می‌زدند. سرمایه‌گذاران در شرایط فعلی شاهد عدم اطمینان اقتصادی و افزایش تورم هستند و همین موضوع باعث می‌شود تا به منظور محافظت از تورم، وجوه خود را به سمت‌وسوی دیگری هدایت کنند.

بیت کوین و آلت کوین‌های بزرگ گاهی به ابزارهای موثری برای محافظت از تورم تبدیل می‌شوند و سرمایه‌گذاران، برای افزایش تنوع آنها را به سبد سهام خود اضافه می‌کنند. اگرچه بیت کوین به طور کلی بازار سهام را از لحاظ قیمتی دنبال می‌کند، اما به دلیل ماهیت غیرمتمرکز آن، حتی در زمان کاهش بازار سهام نیز می‌تواند ارزش خود را حفظ کند؛ اتفاقی که پس از شیوع ویروس کرونا و سقوط بازارهای مالی شاهد آن بودیم.

در فوریه سال گذشته، زمانی که بازارهای سنتی به دلیل اعمال اولین محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا با سقوط گسترده 30 تا 50 درصدی روبه‌رو شدند، بیت کوین 30 درصد افزایش یافت؛ مطلبی که نشان می‌دهد ارزهای دیجیتال همچنان می‌توانند به‌عنوان راهی جایگزین بازارهای سنتی، برای حفظ سرمایه در دوران بحران اقتصادی نقش ایفا کنند.

فکت کوینز
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا