تبلیغات انجمن دیجی بیت

چرا قیمت بیت کوین، اتریوم و دوج کوین در این هفته افزایش یافتند؟

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
این هفته خبرهای خوبی به سرمایه گذاران سرزمین رمزارزها رسید. بیت کوین ۱۵ درصد، اتریوم ۸ درصد و برخی از کوین ها مانند Shiba Inu (SHIB)، بیش از ۲۶۶ درصد رشد کردند.
بیت کوین در واقع بیش از یک هفته پیش شروع به رشد کرده بود. در ۲۹ سپتامبر (۷ مهر)، درست قبل از شروع هفته جاری، بیت کوین روند صعودی خود را از پایین ترین قیمت ۴۱،۲۱۱ دلار آغاز کرد و تا روز دوشنبه، قیمت آن به ۴۷،۳۵۵ دلار رسیده بود، اما این تازه شروع کار بود.
بیت کوین تا روز چهارشنبه، به سرعت از ۵۰،۰۰۰ دلار به ۵۲،۴۷۳ دلار رسید. سپس بسیاری از معاملات اهرمی، آن را به قیمت ۵۵،۱۶۷ دلار در امروز رساند. “امسال اهرم بسیار بیشتری در بازار نسبت به سال گذشته وجود دارد. سود باز معاملات (OI) بیش از سه برابر شده است.”
با ۱ تریلیون دلار، مارکت کپ بیت کوین در حال حاضر بیشتر از کل بازارهای JPMorgan و Bank of America است. ایتای تاچمن (Itay Tuchman)، رئیس ارز بانک جهانی Citi گفت که علاقه نهادی به بیت کوین در حال افزایش است.
قیمت اتریوم نیز از پایین ترین قیمت های ۳۲۸۷ دلار در روز دوشنبه به بالاترین رقم ۳۶۵۶ دلار در روز جمعه رسید. قیمت فعلی آن ۳۶۱۱ دلار و مارکت کپ آن ۴۲۵ میلیارد دلار است. اکوسیستم NFT اتریوم به رشد خود ادامه می دهد. فروش CrypToadz با افزایش ۱۵۶ درصدی به ۵۶ میلیون دلار در هفته گذشته رسید. MekaVerse نیز منفجر شد و فروش ۶۳ میلیون دلاری را به خود اختصاص داده است که آن را به بیست و ششمین پروژه بزرگ NFT در تمام دوران تبدیل کرده است. هر دوی این پروژه ها، تصاویر پروفایل رمزارزی هستند.
بعد از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل SpaceX و تسلا، عکس سگ خود را در توئیتر پست کرد، توکن Shiba Inu (SHIB) با ۲۴۰ درصد رشد به ۰/۰۰۰۰۲۶ دلار رسید. سگ ماسک، که بسیار مورد استقبال طرفداران دوج کوین و پروژه های مشتقه قرار می گیرد، یک نژاد Shiba Inu است. SHIB یک پروتکل مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم، شبیه به Sushi دارد. دوج کوین نیز در این هفته ۱۲ درصد رشد کرد.
QCP Capital گفت: “دلایل زیادی برای این رشد ها وجود دارد. تثبیت وضعیت Evergrande، تأیید احتمالی آینده برای ETF های بیت کوین در ایالات متحده و سرمایه گذاران سنتی مانند صندوق سرمایه گذاری Soros که به رمزارزها چراغ سبز نشان داده اند، باعث این رشد شدند.” با این حال، QCP گفت که بسیاری از معاملات با اهرم و معاملات آتی نزولی می توانند به اتفاقات بد آینده اشاره کنند.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا