تبلیغات انجمن دیجی بیت

چرا تازه واردان همیشه با کاردانو شروع می کنند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
روز شنبه 9 اکتبر (17 مهر)، الکس کروگر (Alex Krüger)، اقتصاددان مشهور و تحلیلگر ارزهای رمزنگاری شده، یکی از دلایل اصلی محبوبیت رمزارز کاردانو را برای ورود سرمایه گذاران تازه کار جدید به بازار رمزنگاری توضیح داد.
کروگر در توئیتی نوشت:
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

ترجمه توئیت: زمانیکه یکی از دوستان قدیمی من وارد حوزه رمزارزها می شود، حدس بزنید اولین سکه ای که خریداری میکند چه چیزی است؟ بله دقیقا کاردانو. به دلیل پادکست “تازه واردها با کاردانو شروع می کنند”.

و هنگامی که یک مفسر در مورد علت این پدیده تعجب کرد، کروگر پاسخ داد که معتقد است محبوبیت زیاد کاردانو در بین تازه واردان به دلیل کانال YouTube چارلز هاسکینسون، بنیانگذار و مدیرعامل IOHK (معروف به IOG)، شرکت تحقیق و توسعه کاردانو است:

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

ترجمه توئیت: این جادوی یوتیوب چالز می باشد.

نمی توان انکار کرد که سرپرست پروژه های دیگر در حوزه رمزنگاری که مانند هاسکینسون پرشور یا پرانرژی باشند، که به روزرسانی های منظم را در کانال YouTube خود ارائه می دهد.
در 29 سپتامبر (7 مهر)، چند روز پس از پایان اجلاس دو روزه کاردانو 2021، هاسکینسون یک استراحت دو هفته ای را در شبکه های اجتماعی اعلام کرد
بر اساس داده های TradingView، در حال حاضر (یعنی ساعت 14:30 UTC در 9 اکتبر (17 مهر))، در صرافی Kraken رمزارز ADA در حدود 2.2804 دلار معامله می شود.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا