تبلیغات انجمن دیجی بیت

پیش بینی قیمت فلوکی اینو: FLOKI برای افزایش 38 درصدی به 0.0002359 دلار آماده می شود

قیمت فلوکی اینو در 24 ساعت گذشته 12% جهش داشته است و در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا به 0.0001921 دلار رسید. به نظر می رسد افزایش اخیر ناشی از خبر حمایت مالی تیم صدرنشین لیگ ناپولی بوده است که لوگوی فلوکی اینو روی پیراهن و استادیوم مسابقات آن نقش خواهد بست.

فلوکی اینو با ناپولی قرارداد حمایت مالی می بندد


تیم پشتیبان فلوکی اینو (FLOKI) با غول فوتبال ایتالیا، SSC ناپولی وارد همکاری شده است. بر اساس اطلاعیه S.S.C. ناپولی که در ماه نوامبر منتشر شد، لوگوی فلوکی اینو که تصویر یک سگ شیبا اینو را با کلاه وایکینگ نشان می دهد تا پایان فصل جاری در پشت پیراهن های ناپولی و روی تابلوهای LED در اطراف ورزشگاه خانگی این تیم نمایش داده می شود.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

قرارداد ناپولی گزینه جدیدی است که به لیست باشگاه های فوتبال طرف همکاری تیم فلوکی اضافه شده است که شامل کادیز لالیگا اسپانیا و کرالا بلاسترز از سوپر لیگ هند می باشد.

FLOKI یک توکن مبتنی بر اتریوم است که در اواسط سال جاری راه اندازی شد و به گزارش Etherscan، حدود 45500 هولدر FLOKI با ارزش بازار کاملاً رقیق شده 1.18 میلیارد دلار وجود دارد.

قیمت فلوکی اینو می تواند به 0.0002359 دلار برسد


پرایس اکشن FLOKI/USD از 15 نوامبر به صورت حرکت جانبی بوده و یک مثلث نامتقارن را در نمودار چهار ساعته تشکیل داده است. عبور از مقاومت فوری 0.00018513 دلار که با میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) همراه است، می تواند موجب افزایش قیمت فلوکی اینو به بالای خط مقاومت مثلث شود.

اگر این اتفاق بیفتد، FLOKI می تواند بیشتر افزایش یابد تا به اوج ۱۹ نوامبر در حدود ۰.۰۰۰۲۳۵۹ دلار برسد، که به معنای 38% افزایش از قیمت فعلی یعنی ۰.۰۰۰۱۷۲ دلار می باشد.

حرکت رو به بالای شاخص واگرایی میانگین متحرک (مکدی) این چشم انداز مثبت را تصدیق می کند. همچنین توجه داشته باشید که مکدی در روز گذشته، زمانی که خط مکدی (آبی) از خط سیگنال (نارنجی) عبور کرد که به احساسات مثبت بازار اشاره دارد، درخواستی برای خرید FLOKI ارسال کرد. هنگامی که مکدی از خط صفر به سوی محدوده مثبت عبور کند، روند صعودی فلوکی اینو کشش بیشتری پیدا خواهد کرد.

نمودار چهار ساعته FLOKI/USDT​


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


از سوی دیگر، واگرایی منفی توسط شاخص قدرت نسبی (RSI) نشانه آن است که خرس ها از پایین آوردن قیمت FLOKI دست برنداشته اند. بنابراین، کاهش به زیر سطح حمایت فوری 0.000169 دلار می تواند موجب کاهش این میم کوین به زیر خط حمایت شود. اگر این اتفاق بیفتد، این توکن ممکن است به پایین ترین سطح 18 نوامبر در 0.00013348 دلار برسد.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


400-0906-09-01374​

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: بیتز گاردن
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا