تبلیغات انجمن دیجی بیت

پیش بینی قیمت بیت کوین 500,000 دلاری کتی وود و مقایسه آن با املاک و بازارهای نوظهور!

faeze feizi

عضو شناخته شده
در پیش بینی قیمت 500,000 دلاری بیت کوین توسط کتی وود(Cathie Wood) از آرک اینوست (Ark Invest)، در کنفرانس سرمایه گذاری استرالیا CFA Societies، دو برابر شد.

وود، که به دلیل شرط بندی های جسورانه اش در تسلا(Tesla) به یک سرمایه گذار فوق العاده تبدیل شده است، بار دیگر تاکید کرد که اگر سرمایه گذاران نهادی در سراسر جهان، 5 درصد از سرمایه خود را در بزرگترین ارز رمزنگاری شده، بیت کوین سرمایه گذاری کنند، این پیش بینی به نتیجه می رسد.

این تنها یکی از موارد استفاده است که توسط Wood مشخص شده است. او تصویب نهادی بیت کوین را با املاک و بازارهای نوظهور مقایسه کرد:

“من دو دوره را در زندگی سرمایه گذاری خود مشاهده کرده ام که در آن کلاسهای دارایی جدید به مجموعه ای از موسسات منتقل شده است. املاک در دهه 70 و 80 و بازارهای نوظهور در زمان کنونی.”

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بازوی ارز دیجیتال شرکت فیدلیتی (Fidelity) در اکتبر(مهر1399) گذشته گزارشی را منتشر کرد که در آن آمده بود که اگر مسیر سبدهای نهادی در بازارهای نوظهور را دنبال کند، تریلیون ها دلار می تواند به بیت کوین سرازیر شود.

وود، یکی از موفق ترین سهام داران وال استریت(Wall Street)، همچنین خاطرنشان کرد که شرکت او در پذیرش شرکت در آینده نقشی نداشته است. شرکت هایی مانند تسلا و اسکوئر(Square) که بیت کوین بیشتری به ترازنامه خود اضافه می کنند، انگیزه دیگری برای افزایش این کوین خواهد بود.

در اوایل امروز، بیت کوین به بالاترین سطح خود در چند ماه گذشته یعنی 58,550 دلار رسید.

در 13 اکتبر(21 مهر)، Ark Invest پرونده ای برای راه اندازی صندوق مبتنی بر معاملات بیت کوین مبتنی بر فیوچرز (ETF) ، با 21Shares به عنوان مشاور فرعی آن، ثبت کرد.

این امر پس از آن صورت گرفت که این شرکت در ماه ژوئن(خرداد) درخواست یک ETF بیت کوین با پشتوانه فیزیکی کرد.

منبع: u.today
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا