دوره رایگان کریپتو از صفر

پیش‌بینی قیمت ریپل توسط سایت معروف چنجلی!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
به گفته تحلیلگران بازار، ریپل (XRP) به عنوان تنها آلت کوین با وضعیت نظارتی روشن در ایالات متحده شناخته می‌شود که قیمتش می‌تواند در عرض ۷ سال به ۱۰ دلار برسد.

این پیش‌بینی توسط Changelly، یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال انجام شد. دیدگاه صعودی این شرکت در قبال ریپل البته بیشتر از ۱۱ دلار است؛ زیرا این شرکت معتقد است XRP می‌تواند تا سال ۲۰۳۲ به قیمت ۲۶ دلار برسد.

ریپل امسال رشد چشمگیری را تجربه کرد و از ابتدای سال تا کنون ۷۸.۹۹ درصد افزایش یافته است.قابل ذکر است که پیش‌بینی قیمت ۱۰ دلاری Changelly برای ریپل نشان‌دهنده افزایش ۱۷۰۰ درصدی با توجه به قیمت فعلی است که یک دیدگاه بلندپروازانه برای این ارز است.

علاوه بر این، در صورت تحقق این پیش‌بینی، تحلیل ۲۶ دلاری تا سال ۲۰۳۲ به این معنی است که XRP باید از قیمت فعلی تا آن زمان، ۴۱۵۴ درصد رشد کند.شرکت Ripple Labs با برقراری همکاری‌های جدید، از شراکت با Uphold تا ارتباط با بانک HSBC، اقدام به ایجاد ارتباطات گسترده کرده است.

این همکاری‌های گسترده ممکن است در طولانی‌مدت تقاضا برای این ارز دیجیتال را افزایش دهند.تقاضای نهادی، پذیرش مداوم از سوی مشتریان خرده‌فروشی و چشم‌اندازهای XRPL ممکن است به تحقق هدف پیش‌بینی‌شده توسط چنجلی (Changelly) برای قیمت ریپل کمک کنند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا