دوره رایگان کریپتو از صفر

پیش‌بینی تحلیل‌گر معروف از ادامه روند بیت کوین

  • نویسنده موضوع زهرا داودآبادی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
مایک مک گلون (Mike McGlone) استراتژیست برتر بلومبرگ، انتظار صعودی شدن روند بازار را دارد، او براساس قانون عرضه و تقاضا، انتظار دارد که بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) و در کل، تمام بازار رمزارز‌ها روبه صعود باشند!

به گفته مک گلون، با توجه به شرایط فعلی بازار، به احتمال زیاد قیمت 30 هزار دلار، کف قیمتی بیت کوین باشد و بعد از آن بیت کوین برای صعود بیشتر و شکست محدوده 60 هزار دلار آماده شود.

باتوجه به توییت اخیر این استراتژیست برتر، با توجه به روبه رشد بودن بیت کوین و حجم بازار 1 تریلیون دلاری آن که بسیار کمتر از بازار 100 تریلیون دلاری سهام جهانی است، انتظار‌ها برای بیت کوین همچنان صعودی است.

مک گلون اعتقاد دارد که این بازار در درازمدت صعودی است و بازار رمزارز‌ها و بیت کوین هنوز در اول راه خود هستند. او انتظار ورود سرمایه‌های عظیم به بیت کوین را دارد که باعث می‌شود این بازار رو به صعود باشد.

با توجه به اظهارات مک گلون، پیش‌بینی‌های صعودی بازار حتی با توجه به افت اخیر بیت کوین و اتریوم نیز پابرجا است!

Ark Invest تخمین می‌زند که ارزش بازار اتریوم تا سال 2030 به حدود 20 تریلیون دلار برسد و قیمت بیت کوین نیز در همین مدت، مرز 1 تریلیون دلار را رد کند!

رسیدن اتریوم به این ارزش بازار باعث می‌شود که قیمت هر واحد از این کوین به حدود 170 هزار دلار برسد. این در حالی است که در حال حاضر قیمت هر واحد اتریوم حدود 2500 دلار است!

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا