تبلیغات انجمن دیجی بیت

پلتفرم NFT بازی Sorare، توسط کمیسیون قمار انگلستان بررسی می شود

faeze feizi

عضو شناخته شده
پلتفرم Sorare، یک بازی فوتبال فانتزی مبتنی بر اتریوم(Ethereum) که بر اساس کارت های معامله شونده دیجیتال NFT ساخته شده است، توسط کمیسیون قمار انگلستان مورد بازرسی قرار گرفته است، که موضوع در حال بررسی این است که آیا این بازی برای ادامه فعالیت، به مجوز قمار نیاز دارد یا خیر.

کمیسیون قمار بریتانیا روز جمعه بیانیه ای ارسال کرد و نوشت: “کمیسیون قمار در حال حاضر در حال تحقیق درباره این شرکت است تا مشخص شود آیا Sorare.com به مجوز فعالیت نیاز دارد یا خدماتی که ارائه می دهد، قمار محسوب نمی شود.”
این پلتفرم به بازیکنان امکان خرید و فروش کارت های دیجیتال، با مجوز رسمی، شامل بازیکنان بیش از 100 تیم فوتبال از سراسر جهان، از جمله باشگاه هایی مانند یوونتوس و پاری سن ژرمن را می دهد. هر کارت به عنوان یک NFT کمیاب قابل تأیید، فروخته می شود که مانند رسید برای هر نوع کالای نادر دیجیتالی عمل می کند.
بر اساس بیانیه کمیسیون قمار بریتانیا، تا زمان تکمیل تحقیقات خود اظهارنظر بیشتری نخواهد کرد. Sorare، به نوبه خود، معتقد نیست که خدمات آن به مجوز قمار نیاز دارد.
این شرکت در بیانیه ای که امروز ارسال کرد، نوشت: “وقتی محصولی با فناوری نوپا موفق می شود، مانند کارت ها و بازی های دیجیتال Sorare، این طبیعی است و انتظار می رود که سوالات نظارتی پیش آیند. ما بسیار مطمئن هستیم که Sorare هیچ گونه خدمات قمار گونه ای را، ارائه نمی دهد.”
وی ادامه داد: “این امر با نظرات حقوقی متخصص در هر مرحله از زمان تأسیس شرکت، از جمله چند دوره جمع آوری کمک های مالی، تأیید شده است.” وی گفت: “ما همیشه با مقاماتی که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با ما تماس می گیرند، گفتگو خواهیم کرد. ما معتقدیم این راه، بانی رشد بازی و جامعه ما در سطح جهانی است. “

منبع:decrypt.co
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا