تبلیغات انجمن دیجی بیت

پلتفرم Derived Finance مبلغ 3/3 میلیون دلار از VC های برتر برای انتشار پلتفرم معاملات چند زنجیره ای جمع آوری می کند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز جدید Derived Finance قصد دارد که بازی را در بخش معاملات فرعی رمزارزی تغییر دهد. این پلتفرم با موفقیت جمع آوری کمک های مالی را به پایان رسانده است و اکنون چشم به راه IDO است.
پلتفرم Derived Finance با رهبری GSR Ventures توانست ۳/۳ میلیون دلار جمع آوری کند.
بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی که با U.Today به اشتراک گذاشته شد، Derived Finance، پلتفرم چند بلاک چینی برای معاملات فرعی رمزارزها، دور مالی استراتژیک خود را تکمیل کرده است.

مبلغ خالص وجوه تضمین شده بیش از ۳/۳ میلیون دلار است. این دور توسط GSR Ventures رهبری شد، در حالی که AU21 Poolz ،Nabais Capital ،Dweb3 ،Occamfi و Genblock Capital نیز شرکت کردند.
بهارات ورما (Bharat Verma)، مدیرعامل Derived Finance، شخصیت عجیب این پلتفرم و چشم انداز بلندپروازانه آن را برجسته می کند:
ما از همه سرمایه گذاران سپاسگزاریم که به ما اعتماد کردند و به جمع آوری کمک مالی پیوستند. بیش از ۳۰ صندوق سرمایه گذاری در این دور تأمین مالی شرکت کردند و بیش از ۳/۳ میلیون دلار جمع آوری شد. ما به کمک هم، Derived Finance که پلتفرم معاملات ترکیبی و چند زنجیره ای نسل بعدی است را رشد خواهیم داد.
این وجوه جدید به گسترش مجموعه خدمات Derived Finance، افزودن دارایی های جدید و ابزارهای جدید و ادغام ارزهای جدید فیات برای تجارت سودآورتر و یکپارچه کمک می کند.

پیشرو در معاملات فرعی چند زنجیره ای
Derived Finance به مشتریان خود مجموعه ابزار غنی از توابع معاملات فرعی را ارائه می دهد. این پلتفرم در چندین سیستم عامل از جمله Polkadot ،Ethereum ،Cardano ،BSC و Avalanche فعالیت می کند.

دارایی های مختلف را می توان در Derived Finance به صورت مصنوعی ضرب کرد. این پلتفرم علاوه بر معاملات لحظه ای، معاملات با اهرم سه برابری را نیز برای پوزیشن های لانگ و شورت ارائه می دهد.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا