دوره رایگان کریپتو از صفر

پلتفرم نوآوری باز فرابوم برگزار می‌کند / وبینار رایگان API Fabric – تار و پودی از API

  • نویسنده موضوع فاطمه شایگان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
با هدف بررسی تأثیر پیاده‌سازی سرویس‌های عمومی-دولت الکترونیک (Nonbank API) درکسب‌و‌کارها، وبینار رایگانی تحت عنوان API Fabric – تاروپودی از API، سه شنبه 7 آذر ماه از ساعت 14:30 تا 16 برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرابوم، در این وبینارِ یک ساعت و 30 دقیقه‌ای، مهندس «فرشاد صفری» به بررسی کاربردهای APIها از منظر تکنولوژی و تنظیم‌گری خواهد پرداخت. در ادامه مهندس «مجید کیوان» مشاور راهبردی بانکداری باز جایگاه رگ‌تک در عرصه بین‌المللی و خدمات و سرویس‌های پرکاربرد آن در جهان و ایران تشریح می‌کند.

مهندس «صادق رضایی» مدیر توسعه کسب‌وکار هلدینگ ارنیکا نیز به بررسی سرویس‌های احراز هویت (KYC,KYB) و نیازمندی آن در کشور خواهد پرداخت.

در پایان هم مهندس «علی صبوری» مدیر توسعه سرویس‌دهندگان بانکی فرابوم سیستم‌های اعلان و مدیریت ارسال‌ محتوا‌ بر بستر اینترنت (Push Notification) و کاربرد سرویس‌های مبتنی بر
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
در کانال‌های مختلف که هم‌اکنون توسط پلتفرم نوآوری باز فرابوم عرضه می‌شود را معرفی خواهد کرد.

کلیه فعالان در حوزه پرداخت و مالی، صنعت لندتک، لیزینگ و BNPL ، بیمه، صنایع مالی، صنایع فولاد و پتروشیمی، شرکت‌های پخش و شرکت‌های حوزه تجارت الکترونیک می‌توانند به‌صورت رایگان در این وبینار ثبت نام کنند.

برای ثبت نام رایگان
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
کلیک کنید.

جالب است بدانید:

  • با توسعه پلتفرم‌های بانکداری باز کلیه سرویس‌ها و خدمات قابلیت ارائه از یک نقطه واحد را دارا هستند
  • رمز موفقیت بسیاری از کسب‌وکارها ارائه خدمات پشخوان دولت الکترونیک و سایر خدمات غیربانکی غیرحضوری در بستری واحد با‌کیفیت مطلوب است
  • نرخ جذب مشتریان در کانال‌های دیجیتال خدمات پایه پیشخوان دولت الکترونیک و سایر خدمات استعلامی و تطبیقی صرفه اقتصادی بسیار مطلوبی دارد.

برای ثبت‌نام رایگان بارکد زیر را اسکن کنید.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا