تبلیغات انجمن دیجی بیت

پلتفرم آمریکایی Voyager Digital مجوز معاملات اروپایی را دریافت کرد

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
پلتفرم رمزارزی Voyager Digital، مجوز رسمی از نهادهای نظارتی فرانسه Autorité des marchés financiers و the Autorité de contrôle prudentiel et de résolution را برای تسهیل معاملات در بستر تجاری ۶۰ دارایی دیجیتال در بازارهای فرانسه و اتحادیه اروپا تحت شرکت فرعی LGO Europe SAS کسب کرده است.
Voyager، شرکتی در ایالات متحده که در بورس کانادا لیست شده و با نماد VYGR.V شناخته می شود، اولین سازمان در خارج از اروپا است که دارای وضعیت تأییدیه “خوب و مناسب” در نوع خود است.
در اوایل ماه آگوست (اواسط مرداد)، Voyager با شرکت پرداخت های رمزارزی Coinify، با ارزش تقریبی ۸۵ میلیون دلار با هدف توسعه پیشنهادات مالی خود به پرداخت های بین المللی جهانی، قراردادی را امضا کرد.
با انعکاس این اطلاعیه، این شرکت برنامه تجاری خود را برای تلفن همراه توسعه داد، خدماتی که انتظار می رود در تعدادی از کشورهای اروپایی در نیمه دوم سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ راه اندازی شوند. لوئیس بیتمن (Lewis Bateman)، افسر ارشد بین المللی Voyager گفت:
“ما یک لیست انتظار طولانی از مشتریان اروپایی داریم که منتظر راه اندازی برنامه ما هستند. اقتصاد رمزارزی جهانی است و ما از چشم انداز خدمات رسانی به این مشتریان و ارائه دسترسی با کیفیت Voyager به بخش وسیع تری از مشتریان هیجان زده هستیم.”
داده های تحلیلی Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهند که قیمت Voyager Token (VGX) به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و با ۱۳/۲۲ درصد رشد در هفت روز گذشته به ۲/۵۷ دلار رسیده است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا