تبلیغات انجمن دیجی بیت

پس از رشد NFT های بیت کوین، رمزارز Stacks نیز 57 درصد رشد کرد

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

تقاضا برای Stacks، بلاک چینی که بیت کوین را با قراردادهای هوشمند ترکیب می کند، در حال افزایش است. قیمت آن در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ درصد افزایش یافته و به قیمت ۲/۳ دلار رسیده است، درست در حالی که بازار نوپای NFT در حال رشد است.
حرکت قیمت انفجاری STX باعث شد که رتبه مارکت کپ این رمزارز سیزده مرتبه بالاتر رود. طبق جمع آوری داده های رمزارزی Nomics، با مارکت کپ ۲/۹ میلیارد دلاری، اکنون ۵۵ مین رمزارز بزرگ از لحاظ مارکت کپ در جهان است.
آخرین فشار Stacks به NFT های بیت کوین بوده است. این موضوع در حوزه رمزارزها غیرمتعارف است، به ویژه از آنجا که بیت کوین بطور طبیعی از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند و بیشتر بازار NFT از طریق اتریوم اجرا می شود که به طور طبیعی از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند.
بلاک چین Stacks از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند، اما همه معاملات آن به وسیله بیت کوین انجام می شود. مونیب علی (Muneeb Ali)، بنیانگذار Stacks، ماه گذشته آن را در Decrypt به عنوان “لایه ۱/۵” توصیف کرد و آن را از راه حل های لایه ۲ اتریوم مانند Arbitrum یا Polygon متمایز کرد.
اگرچه بازار NFT Stacks نسبتاً جدید است، اما NFT بیت کوین سال هاست وجود دارد. قبل از ظهور اتریوم، برخی از اولین دارایی های دیجیتال توکن شده در Counterparty، پروتکل شخص ثالث بیت کوین، در سال ۲۰۱۲ فروخته شد.

بازار NFT Stacks رشد می کند
علائمی وجود دارد که نشان می دهند بازار NFT Stacks در حال رشد است. روز دوشنبه، آبراهام فینلی (Abraham Finley) ۱۲ ساله، مجموعه ای از NFT های پرنده بیت کوین را به قیمت ۸۰۰۰ دلار در کمتر از یک ساعت در بازار Stacks فروخت.
تا روز پنجشنبه، مجموعه پرنده های بیت کوین به مجموعه ای با بیشترین حجم معاملات در Stacks تبدیل شد و ۱۶،۶۵۱ STX (حدود ۲۱،۰۰۰ دلار) در ۲۴ ساعت برای آن داد و ستد شد.
بر اساس منبع جمع آوری اطلاعات NFT CryptoSlam، در ۲۴ ساعت گذشته، در بازی مبتنی بر اتریوم Axie Infinity بیش از ۲۰ میلیون دلار توکن معامله شد. سایر بلاک چین های قرارداد هوشمند مانند Solana ،Flow و Polygon نیز سهم خود را از رونق بازار NFT به دست آورده اند.
با این حال، سرمایه گذاران STX به وضوح در مورد چشم انداز NFT بیت کوین و محصولات مالی غیرمتمرکز با پشتیبانی بیت کوین هیجان زده هستند. یک جایگاه بالقوه در بازارهای پررونق NFT و DeFi خبر بزرگی برای همه بیت کوین ماکسیمالیست ها است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا