تبلیغات انجمن دیجی بیت

پس از افزایش 30 برابری کارمزد،حجم تراکنشهای روزانه Polygon پنجاه درصد کاهش می یابد

faeze feizi

عضو شناخته شده
راه حل مقیاس پذیری اتریوم Polygon (MATIC) اخیراً شاهد فعالیت بالای شبکه بوده است. در ماه سپتامبر ، بلاک چین Polygon افزایش 150 درصدی در آدرس های فعال روزانه را ثبت کرد. در برهه ای از زمان ، Polygon حتی از حجم معاملات روزانه اتریوم پیشی گرفت.

با این حال ، معلوم می شود که حجم معاملات روزانه Polygon با 50 درصد کاهش از 6 میلیون به 3 میلیون رسیده است. این اتفاق بعد از آن رخ داد که Polygon اخیراً کارمزد خود را به میزان 30 برابر از 1 gwei به 30 gwei افزایش داد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


اگرچه بلاک چین Polygon فعالیت آدرس قوی را ثبت کرده است ، اما این اتفاق تبعات منفی نیز دارد. اخیراً ، بلاک چین Polygon همچنین شاهد افزایش شدید تعداد تراکنشهای اسپم در این پلتفرم است. بنابراین ، بنیانگذاران Polygon مجبور شدند این تصمیم را برای افزایش کارمزد بگیرند تا مانعِ ورود برای شرکت کنندگان پلید بازار، افزایش یابد. این یک گام مهم در اطمینان از سلامت بلند مدت این پلتفرم بلاک چین بود.

Polygon کارمزد را تا 30 برابر افزایش می دهد

Sandeep Nailwal ، یکی از بنیانگذاران بلاکچین Polygon ، ضمن تأیید این موضوع برای جامعه ، نوشت:

برای کاهش تعداد تراکنشهای اسپم در شبکه ، ما حداقل کارمزد را از مقدار فعلی (پیش فرض) 1Gwei برای نودهای پایه خود به 30Gwei افزایش می دهیم. این فقط یک توصیه برای افزایش قیمت کارمزد است ، اما سایر اعتبارسنجان آزاد هستند که حداقل قیمت کارمزد خود را انتخاب کنند.

به دنبال فعالیت قوی در شبکه ، رمزارز بومی پالیگان، MATIC، امسال عملکرد قدرتمندی داشته است. با این حال ، پرایس اکشن MATIC از ابتدای اکتبر 2021 همچنان بی هیجان و بی ثبات است. در زمان انتشار ، MATIC با کاهش 4.5 درصدی در قیمت 1.22 دلار با ارزش بازار 8.14 میلیارد دلار معامله می شود.

با وجود این ، قیمت MATIC همچنان با افزایش 120 برابری نسبت به سال گذشته معامله می شود. این MATIC را به یکی از پرفروش ترین آلت کوین ها برای سال 2021 تبدیل می کند. دیدن عملکرد آن در سه ماهه چهارم 2021 جالب خواهد بود.

منبع:coingape
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا