تبلیغات انجمن دیجی بیت

پروژه بلاکچین چین BSN به ترکیه و ازبکستان گسترش می یابد

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
پروژه بلاکچین تحت حمایت دولت چین ، شبکه خدمات مبتنی بر بلاکچین (BSN) ، با راه اندازی دو پرتال جدید در ترکیه و ازبکستان ، به گسترش حضور جهانی خود ادامه می دهد.
Red Date Technology ، طراح پروژه BSN ، با شرکت مشاوره ای ترکیه ، مرکز مطابقت مشاغل چینی ترکیه (TUCEM) ، توافقنامه ای را برای راه اندازی دو درگاه بین المللی BSN در ترکیه و ازبکستان در اواخر دسامبر 2021 (اواسط دی 1400)امضا کرده است.
TUSEM در سال 2006 (1385)تأسیس شد و به قطب اصلی همکاری اقتصادی بین ترکیه و چین تبدیل شد. این شرکت اپراتور انحصاری دو پرتال جدید BSN خواهد بود که در ترکیه و ازبکستان blockchain-as-a-service (BaaS) را ارائه می دهند.
پورتال های جدید به توسعه دهندگان بلاکچین در ترکیه و ازبکستان اجازه می دهد تا برنامه های BaaS را با استفاده از پورتال جهانی BSN که بلاکچین های اصلی مانند شبکه اتریوم ، Algorand ، Polkadot ، Tezos ، ConsenSys Quorum ، Corda و دیگران را در بر می گیرد ، بسازند. این ابتکار با هدف حل چالش های عمده مرتبط با توسعه برنامه های بلاکچین ، فعال سازی قابلیت همکاری بلاکچین و کاهش هزینه های توسعه انجام می شود.
یفان هی( Yifan He) ، مدیر عامل Red Date Technology ، گفت: “ترکیه مدت هاست به عنوان پلی بین آسیا و اروپا بازی می کند و بنابراین مناسب است که اولین پرتال BSN خارج از آسیا در آنجا راه اندازی شود.”

مهمت آکفیرات(Mehmet Akfırat) ، رئیس TUCEM و رئیس BSN ترکیه ، گفت که پورتال ترکی BSN به توسعه اجتماعی و شمول مالی کمک خواهد کرد. به گفته مقامات اجرایی ، ترکیه و ازبکستان به شدت در توسعه بلاکچین مشغول هستند.
او به Cointelegraph گفت که BSN مکان های پورتال های بین المللی خود را انتخاب نمی کند. “تا زمانی که ما شرکای محلی خوبی در برخی از مناطق داریم ، واقعاً برای ما مهم نیست که آنها کجا هستند” و گفت که BSN همچنین با شرکای بالقوه ای از ایالات متحده ، اروپا و استرالیا صحبت می کند.
مدیرعامل همچنین خاطرنشان کرد که BSN از پرتال های بین المللی خود استفاده نمی کند. همه آنها توسط شرکای محلی ما ساخته و اداره می شوند. آنها صاحب پورتال هایی هستند که از زیرساخت BSN برای ساختن قوی ترین سایت BaaS با هزینه کم استفاده می کنند.
BSN اخیراً یک پورتال هنگ کنگ و ماکائو را در 1 سپتامبر(10 شهریور) راه اندازی کرد و به توسعه بیش از 30 پروژه بلاکچین جدید کمک کرد. BSN همچنین قصد دارد در ماه نوامبر(آبان) یک پورتال بین المللی BSN در کره جنوبی راه اندازی کند.

در ژانویه 2021 (دی 1399)، BSN برنامه های خود را برای ایجاد یک شبکه پرداخت دیجیتال جهانی برای ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی (CBDC) اعلام کرد.
با این حال ، به گفته وی ، BSN دیگر در “هیچ پروژه مرتبط با CBDC” مشارکت ندارد و همچنین برنامه های استیبل کوین خود را کنار گذاشته است.
“BSN دیگر استیبل کوین ها را ادغام نخواهد کرد و در این مورد اظهار داشتند که” ما آن برنامه را به پروژه کاملاً جدیدی منتقل می کنیم که هیچ ارتباطی با BSN ندارد. برای BSN ، ما بر گسترش ردپاها در کشورهای مختلف تمرکز می کنیم. “
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا