دوره رایگان کریپتو از صفر

پذیرش پرداخت با شیبا توسط میلیون‌ها کسب‌وکار!

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
به لطف راه‌حل پرداخت فیات به کریپتو NOWPayments که با همکاری Guararian، خدمات ارائه می‌کند، میلیون‌ها کسب‌وکار اکنون می‌توانند شیبا اینو (SHIB) را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرند و آن را با بیش از 160 ارز مبادله کنند. این راه‌حل به مشتریان اجازه می‌دهد که با ارز فیات پرداخت خود را انجام دهند. سپس فیات به SHIB تبدیل شده و به حساب صاحب کسب‌وکار واریز می‌شود.
درگاه پرداخت رمزارزی NOWPayments همچنین به صاحبان کسب‌وکار آنلاین اجازه می‌دهد که از طریق پلاگین‌های ویژه سازگار با PrestaShop، WooCommerce، Magento 2، WHMCS، OpenCart، Zen Cart، Ecwid، Shopify و Shopware، پرداخت‌ها را در قالب توکن SHIB بپذیرند. سیستم نقطه فروش مبتنی بر وب NOWPayments می‌تواند در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها، از تلفن همراه گرفته تا رایانه استفاده شود و به این ترتیب، پذیرش شیبا افزایش می‌یابد.
همان‌طور که در اخبار قبلی هم گزارش شد، نرخ سوزاندن شیبا در روز گذشته، بیش از 1318 درصد افزایش یافته است. قیمت شیبا اینو هم به افزایش نرخ توکن‌سوزی پاسخ مثبت داده است.
پروتکل لایه دوم Shibarium امکان جدیدی را برای توکن‌سوزی SHIB ارائه می‌دهد. تیم شیبا می‌گوید که تراکنش‌های شبکه شیباریوم نحوه وقوع توکن سوزی SHIB را تعیین می‌کند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا