دوره رایگان کریپتو از صفر

پای رمزارزها به پرونده‌های طلاق باز شد!

  • نویسنده موضوع فاطمه ایرانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی‌های سرمایه‌گذاری، منبع جدیدی از درگیری در پرونده‌های طلاق را معرفی کرده است. دارایی‌های دیجیتال پنهان یک نگرانی رو به رشد است که منجر به آشفتگی در روند طلاق می‌شود.
در واقع، وکلای طلاق و مشاوران مالی اکنون با موقعیت‌های پیچیده ناشی از فریب مالی مرتبط با دارایی‌های رمزارزی فاش‌نشده مواجه هستند.
جالب اینجا است که وکلا و مشاوران در حال کشف مواردی هستند که در آن یکی از همسران مخفیانه مبالغ قابل‌توجهی از صدها هزار تا میلیون‌ها دلار را بدون اطلاع شریک خود در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کند.
برخی از تاکتیک‌های درگیر شامل پراکندگی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و در بلاک‌چین‌های مختلف و پیچیده‌تر کردن مسیرهای ردیابی دارایی است. جالب اینجا است که به دلیل توانایی ردیابی بیت کوین (BTC) در برخی موارد، همسران دارایی‌های دیجیتالی با محوریت حریم خصوصی، مانند مونرو (XMR) را انتخاب می‌کنند.

ردیابی دارایی‌های رمزارزی پنهان به طور روزافزونی در حال سخت شدن است؛ زیرا با چالش‌های ناشی از ماهیت غیرمتمرکز و غیرقانونی ارزهای دیجیتال روبه‌رو هستند. به دست آوردن اطلاعات احضاریه مربوط به این دارایی‌ها اغلب به دلیل عدم وجود مقررات متمرکز دشوار است.
کلی بوریس، وکیل طلاق، می‌گوید که، نکته مهم در ارزهای دیجیتال این است که توسط هیچ نوع بانک مرکزی تنظیم نمی‌شود، بنابراین معمولاً نمی‌توانید کسی را احضار کنید و اسناد و اطلاعات مربوط به دارایی‌های ارز دیجیتال شخصی را دریافت کنید.
به طور کلی، حضور مخفیانه ارزهای دیجیتال در پرونده‌های طلاق، چالش‌های منحصربه‌فردی را ایجاد و تخصص کارشناسان حقوقی و مالی را آزمایش می‌کند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا