دوره رایگان کریپتو از صفر

پانزدهمین مجمع عمومی انجمن کامپیوتر ایران برگزار شد / انتخاب هیئت‌مدیره جدید انجمن

  • نویسنده موضوع زهرا قربانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


پانزدهمن مجمع‌ عمومی عادی (نوبت دوم) انجمن کامپیوتر ایران سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شريف با حضور هیئت‌مدیره و جمعی از اعضای انجمن برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جعفر حبیبی، رئیس انجمن کامپیوتر ایران، از زحمات سال گذشته اعضای هیئت‌مدیره تشکر کرد و بیان کرد: «توقع ما از اعضاء انجمن به‌ویژه هیئت‌مدیره، همکاری و فعالیت بیشتر و ارائه هرگونه پیشنهاد و راهکار جهت ارتقاء جایگاه انجمن است. همچنین ایشان به مشکلات مالی که این روزها اکثر انجمن‌های علمی کشور با آن مواجه هستند اشاره کردند و خواستار حمایت مالی وزارت علوم و سازمان‌های دولتی از انجمن‌های علمی کشور شد.»

حبیبی همچنین خلاصه‌ای از فعالیت‌های دو سال گذشته انجمن را ارائه داد و به برگزاری سالانه و منظم کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر طی 28 دوره گذشته اشاره کرد که متأسفانه در سال جاری به علت تغییرات مدیریتی در دانشگاه امیرکبیر، برگزاری کنفرانس در این دانشگاه با مشکل روبرو شد و امسال سمپوزیوم بین‌المللی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
در دانشگاه علوم و فنون مازندران برگزار خواهد شد. حبیبی در پایان ابراز امیدواری کرد که هیئت‌مدیره جدید در راستای ارتقاء و بسط فعالیت‌های انجمن تلاش کنند.

در ادامه جلسه بازرس انجمن، الهام فراهانی، نتیجه بازرسی خود از عملکرد دوساله این مجموعه ارائه کرد و اعلام کرد که انجمن در دو سال گذشته اقدام به برگزاری دو دوره کنفرانس بین‌المللی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه شریف و دو دوره رویداد رساله برتر دکتری با همکاری همراه اول کرده است. فراهانی با اشاره به اینکه فعالیت‌های انجمن دارای نقاط قوت و ضعف بوده است، اذعان کرد که انجمن در توسعه تعاملات ملی و بین‌المللی و مشارکت اعضا برای فعالیت در قالب کمیته‌ها دچار رخوت شده است.

در این جلسه همچنین اسناد بلندمدت انجمن و صورت‌های مالی به اطلاع و تأیید اعضای حاضر رسید.

بخش پایانی مجمع عمومی به انتخاب هیئت‌مدیره جدید انجمن برای یک دوره دوساله اختصاص یافت و اعضای اصلی و علی البدل هیئت‌مدیره و بازرس مشخص شدند. براساس نتایج رأی‌گیری که با حضور نماینده وزارت علوم تحقیقات و فناوری صورت گرفت؛ جعفر حبیبی، شاهین حسابی از دانشگاه صنعتی شریف، محمدهادی زاهدی از دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی، صادق فرامرزی، عیسی نجفی از نظام صنفی رایانه‌ای کشور، احمد فراهی از دانشگاه پیام نور، سیدهادی سجادی از پژوهشگاه ICT و خلیل بسطامی از دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت‌مدیره انتخاب شدند. همچنین الهام فراهانی از دانشگاه صنعتی شریف به‌عنوان بازرس انتخاب شد.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا