دوره رایگان کریپتو از صفر

پاداش رفرال استخر ViaBTC

زمانی که فرد جدیدی از طریق کد رفرال شما ثبت نام میکند و با هشریت فعال به استخر وصل می شود، بخشی از کارمزد یا فی که سهم استخر است برای شما لحاظ می شود. به طور کلی میتوان کد رفرال را به 2 سطح تقسیم کرد، یکی کد رفرال معمولی و یکی کد رفرال سطح سفیر که بعدا به آن می پردازیم.

برای سطح معمولی نرخ رفرال 10 درصد برای 12 ماه است، یعنی اگر شما کسی را دعوت به استخر بکنید، تا 12 ماه 10 درصد از فی استخر جسابی که معرفی کردید، متعلق به شماست. برای سفیر البته این نرخ 20 درصد و مادام العمر است.


⁉️ قوانین رفرال چیست؟

1️⃣ اول اینکه تنها و تنها کسانی رفرال شما محسوب می شوند که با کد رفرال شما ثبت نام کردند و سهم شما منوط به هشریت فعال آنهاست که شما در حساب خود میتوانید آن را مشاهده کنید


2️⃣ پاداش رفرال شما شامل حساب اصلی و تمامی زیرحسابها (sub accounts) می شود. هیچ محدودیتی در تعداد افرادی که با کد رفرال شما ثبت نام کنند یا تعداد زیرحسابهایشان وجود ندارد. شما از فی تمام هشریت آنها سهم می برید.

3️⃣ دوره 12 ماهه ای که طی آن شما پاداش میگیرید از زمان ثبت نام کاربر شروع می شود و تا 12 ماه بعد ادامه دارد

4️⃣ پاداش رفرال شما به صورت روزانه در حساب شما لحاظ می شود که میتوانید در صفحه مربوط به رفرالها با جزییات مشاهده کنید. پاداش هر روز ساعت 3:30 بامداد (بر حسب مثبت 3:30 گرینویچ) لحاظ می شود.

5️⃣ تمامی کاربران میتوانند از سود رفرال خود استفاده کنند و هیچ محدودیتی برای کاربران در نظر گرفته نشده است.

6️⃣ کسی که 5 مراجع با هشریت فعال دارد میتواند برای سفیر شدن درخواست دهد تا سود بیشتری کسب کند. در مورد سفیر شدن بعدا مفصلا حرف خواهیم زد.

⁉️ از کجا شروع کنیم؟

خیلی ساده! بعد از وارد شدن به حساب کاربری تان، انتهای صفحه روی Referral Rewards کلیک کنید. کد رفرال تان را با دوستان تان به اشتراک بگذارید و از آنها دعوت کنید به استخر بپیوندند.


⚠️ استخر ViaBTC حق تفسیر و توضیح را برای قوانین رفرال برای خود محفوظ می دارد و در صورت تشخیص اعمال مخرب، پاداش را برای ثبت نام خاطی حذف میکند.
در کانال و گروه تلگرام ما را دنبال کنید
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا