تبلیغات انجمن دیجی بیت

ویزا در صدد کمک به سازندگان و مشاغل کوچک در مورد NFT ها و کریپتو

faeze feizi

عضو شناخته شده
ویزا(Visa) در ماه آگوست(مرداد)، هنگامی که این شرکت یک قطعه NFT از مجموعه CryptoPunks را به ارزش 150,000 دلار خریداری کرد، در فضای NFT سر و صدای زیادی کرد و تقاضای بازار برای Punks به زودی افزایش یافت. در حال حاضر، غول خدمات مالی می خواهد به لطف ابتکاری که به تازگی راه اندازی شده است، آگاهی بیشتری از NFT ها را برای مخاطبان و حتی بیشتر برای سازندگان به ارمغان آورد.

امروز، ویزا یک برنامه NFT محور را با همکاری هنرمند رمزارز، میکا جانسون(Micah Johnson)، خالق شخصیت های NNT و Aku، راه اندازی کرد. ویزا و جانسون با هم قصد دارند به سازندگان و صاحبان مشاغل کوچک کمک کنند تا نحوه عملکرد NFT ها و نحوه استفاده از بلاک چین، شبکه ها و رمزارزها را به منظور ایجاد و فروش آثار دیجیتالی، بهتر درک کنند.

ویزا یک فراخوان آزاد، برای سازندگانی که مایل به مشارکت در ابتکار هستند، اعلام می کند و سطح مبتدی از سازندگان را برای شرکت در پروژه انتخاب می کند. این شرکت از گروه حمایت می کند و با آنها مشورت می کند و همچنین به دنبال تقویت روابط معنی دار بین سازندگان شرکت کننده و شرکای پرداخت ویزا است.
کوی شفیلد(Cuy Sheffield)، نایب رئیس Visa و رئیس بخش کریپتو، در توییتی نوشت: “ما معتقدیم که ما در آغاز یک رنسانس دیجیتالی در جهان هنر و تولید محتوا هستیم؛ یک اکوسیستم شکوفا از هنرمندان، موسیقیدانان، نویسندگان، عکاسان و موزه داران که در تقاطع فرهنگ و تجارت جوامع را ایجاد می کنند.”
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

NFT در واقع یک سند مالکیت مبتنی بر بلاک چین برای یک مورد دیجیتالی کمیاب، از جمله آثار هنری دیجیتال، کلیپ های ویدئویی، انواع بازی های ویدئویی تعاملی و موارد دیگر است. جانسون شخصیت Aku خود را در اوایل سال جاری در مجموعه ای از قطعات هنری NFT معرفی کرد که ماجراهای خارق العاده یک پسر جوان سیاه پوست را نشان می دهد که رویای کاوش در فضا را دارد.

منبع:decrypt.co
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا