دوره رایگان کریپتو از صفر

وزیر کار ادعا کرد / کاهش تورم با توسعه کالابرگ الکترونیکی

  • نویسنده موضوع غزل یگانگی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعلام کرد که قصد داریم با توسعه کالا برگ الکترونیکی مقداری از تورم را کاهش دهیم.

به گزارش
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
، اواخر سال گذشته بود که وزیر اقتصاد احسان خاندوزی از اتمام دوره آزمایشی طرح کالابرگ خبرداد. براساس اعلام او، کالابرگ الکترونیکی به‌صورت اختیاری از پایان اسفند برای همه مردم ممکن خواهد بود، اما یارانه نقدی حذف نمی‌شود. در این طرح اعتبار کلیه خانوارهای یارانه‌بگیر شارژ شده و آنها می‌توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، از این اعتبار جهت خرید ۱۰ قلم کالای اساسی استفاده کنند.

حالا سیدصولت مرتضوی در حاشیه جلسه علنی امروز هیات دولت با تاکید بر اهمیت یارانه‌های توضیح داد که در بحث یارانه‌ها باید یک تصمیم قطعی اتخاذ و بعد اعلام شود. «ما به دنبال این هستیم تا بحث کالابرگ الکترونیکی را توسعه دهیم و بتوانیم قدری به مهار تورم کمک کرده و اگر مشوق هایی پیش‌بینی شد، بتوانیم آنها را اعمال کنیم.»

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش از هدف گذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال جدید خبر داد: «امسال نیز هدف گذاری شده است که یک میلیون شغل ایجاد شود. بنده امیدوار هستم با همکاری و همیاری که شکل می گیرد به خصوص بانک های عامل با کمکی که در حوزه سرمایه گذاری انجام می دهند و به خصوص بخش خصوصی، با اهرم سرمایه های خرد بتوانیم ان شاءالله به این هدف گذاری برسیم.»

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا