تبلیغات انجمن دیجی بیت

وزیر دارایی سابق بریتانیا، به استارت‌آپ ارز دیجیتال کاپر پیوست

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بسیاری از نمایندگان مجلس بریتانیا پس از خروج از مجلس ، اغلب در حوزه های مشورتی فعالیت می کنند. بدین ترتیب ، فیلیپ هموند (Philip Hammond) ،وزیر خزانه‌داری سابق بریتانیا ، نیز با چنین موقعیتی به دنیای فناوری مالی وارد شد.
آقای هموند پس از خروج از خزانه داری در سال 2019(1398)، حداقل سیزده بار شاغل شده است و در حال حاضر به شرکت معاملاتی ارز دیجیتال ، کاپر می پیوندد.
وی ، شرکت کاپر را در زمینه معرفی بریتانیا به عنوان رهبر جهانی در فناوری دارایی های دیجیتال ، همراهی خواهد کرد و علاوه بر آن ، به اتصال منابع سنتی به منابع فناوری کمک می کند.

آقای هاموند ، مشاور ارشد آینده شرکت کاپر ، در این باره اعلام کرد:
“شرکت کاپر یکی از پیشگامان واقعی در زمینه فناوری سرمایه گذاری دارایی های دیجیتالی است که بالاترین استانداردهای امنیت و تجارت را برای موسسات مالی ایجاد کرده است.”

وی قصد دارد توصیه های راهبردی به این شرکت در زمینه گسترش جهانی آن ارائه دهد.
آقای هاموند به عنوان نخست وزیران دیوید کامرون و ترزا می از سال 2010(1389) تا 2019 (1398) ، و دو سال وزیر خارجه در دولت بریتانیا کار کرده است.
بنا به اعلام شرکت کاپر ، این شرکت بالغ بر 400 مشتری حقوقی دارد و طی یک دوره تامین مالی توسط آلن هوارد ، مدیر صندوق سرمایه گذاری به میزان 25 میلیون دلار جمع آوری کرد.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا