دوره رایگان کریپتو از صفر

ورود شیبا به صنعت فیلم‌سازی با کمک هالیوود!

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر تیم توسعه‌دهندگان شیبا اینو که با نام مستعار شیتوشی کوساما شناخته می‌شود، توجه جامعه بزرگ شیبا را به این موضوع جلب کرده که مارسی جاسترو (Marcie Jastrow ) از تیم متاورس شیبا اینو با تد شیلویتز (Ted Schilowitz) که یک آینده‌پژوه در استودیوی پارامونت پیکچرز و یک فرد مهم در هالیوود است، به گفت‌وگو پرداخته است.
این دو در رویداد SXSW 2023 (همایشی برای گردهمایی فعالان عرصه فناوری، فیلم و موسیقی) که در حال حاضر در آستین، تگزاس در حال برگزاری است و تا یکشنبه ادامه خواهد داشت، گفت‌وگوی دوستانه‌ای داشته‌اند.
در این باره، ابتدا تصویری توسط یک کاربر توییتر که یکی از اعضای تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو نیز هست، به اشتراک گذاشته شد و اظهارنظر کرد که احتمالاً چیزی نیست. ولی بعد از آن، توییت او توسط شیتوشی کوساما به اشتراک گذاشته شد، که اظهار داشت: «احتمالاً هیچ چیز، احتمالاً همه چیز.»

وظیفه شیلوویتز به عنوان یک آینده پژوه در استودیوی پارامونت، پیش‌بینی آینده صنعت سینما و سرگرمی است. او باید به دنبال فناوری‌های جدید باشد که روش ساخت و مصرف محتوای ویدیویی را تغییر می‌دهند؛ از جمله حوزه‌های مختلفی مانند واقعیت مجازی. در این زمینه، پروژه متاورس شیبا اینو که در حال توسعه است، می‌تواند به شیلوویتز کمک کند.
در حال حاضر، شایعات و ادعاهایی هم در توییتر وجود دارد مبنی بر اینکه، جاسترو مشاور اصلی متاورس شیبا و شیلوویتز ممکن است در مورد همکاری و استفاده بالقوه از متاورس شیبا در فیلم‌ها جلساتی داشته باشند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا