دوره رایگان کریپتو از صفر

ورشکستگی بانک‌های آمریکا بر کاربران رمزارزی تأثیر نگذاشته است؟!

  • نویسنده موضوع فاطمه ایرانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
پس از یک سری از فروپاشی‌های بانک‌های آمریکا و گرمای نظارتی متعاقب آن، افراد بسیاری بر این باورند که حماسه رمزارزها با موانعی روبه‌رو شده است. یک نظرسنجی جدید توسط Paxos، شرکت فناوری بلاکچین مسقر در نیویورک، چرخش جدیدی به داستان می‌دهد.
این نظرسنجی می‌گوید که 75 درصد از کاربران در مورد آینده رمزارزها مطمئن هستند!
حدود 72 درصد از پاسخ‌دهندگان، اظهار داشتند که نگران نوسانات بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022 نبودند.
اعتماد مصرف‌کنندگان به واسطه‌هایی مانند صرافی‌های رمزارزی، برنامه‌های پرداخت موبایلی و بانک‌ها برای نگهداری رمزارز همچنان بالا است و 89 درصد است. Paxos در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

این مطالعه، اشتیاق قابل توجهی را برای نقش بیشتر رمزارزها در زندگی مالی روزمره نشان داد. سه تا از مواردی که پاسخ‌دهندگان مایل به استفاده از رمزارزها در آن هستند، پرداخت برای کالاها و خدمات، کارت‌های اعتباری یا برنامه‌های وفاداری و ارسال پول برای دوستان و خانواده است. سرمایه‌گذاری بلندمدت و معاملات روزانه از جمله موارد استفاده برتر هستند.
نظرسنجی Paxos به صورت آنلاین با مشارکت شرکت تحقیقاتی Pollfish در میان 5000 ساکن ایالات متحده که درآمد خانوارشان بیش از 50000 دلار بود انجام شد. این پاسخ‌دهندگان 18 سال و بالاتر بودند و حداقل یک بار در سه سال گذشته یک ارز دیجیتال خریداری کرده بودند.
نظرسنجی Paxos همچنین بینش‌های مفیدی را برای بانکداری و مؤسسات مالی سنتی ارائه می‌دهد. آنها می‌توانند با گنجاندن محصولات رمزارزی برای ارائه تجربه بهتر به مشتریان، ارائه‌های محصول خود را متنوع کنند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا