ثبت‌نام در صرافی کوکوین

وب سایت CryptoFree چیست؟ آیا می توان از کریپتوفری بیت کوین رایگان گرفت؟

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
از زمان افزایش ارزش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، کسب بیت کوین رایگان تبدیل به یک آرزو شده است. کاربران در پلتفرم‌های مختلف گیمنگ و یا هر گونه فعالیت دیگر مشغول به رقابت‌اند تا اندکی ارز دیجیتال رایگان دریافت کنند. همان گونه که در مقاله بیت کوین رایگان حقیقت دارد؟ چگونه بیت کوین مجانی دریافت کنیم؟ به صورت مفصل با فعالیت‌هایی که در ازای آن ها بیت کوین رایگان دریافت می‌کنید را با شما مرور کردیم. در این مقاله تمرکز ما بر وب سایتی با عنوان Cryptofree است. با یک سرچ سریع متوجه خواهید شد که متاسفانه مردم، علی الخصوص فارسی زبانان، به جای مطالعه مقالات تخصصی بیشتر به دنبال یافتن راه‌های میان‌بُر برای یک شبه پولدار شدن‌اند. آیا چنین چیزی امکانپذیر است؟ باز هم به شما توصیه می‌کنم قبل از مطالعه این مقاله، حتماً نگاهی به مقاله‌ای که در بالا به آن اشاره کردم بیاندازید. در این مقاله از مجموعه مقالات فکت کوینز به بررسی وب سایت cryptofree می‌پردازیم.


CryptoFree چیست؟​

وب سایت CryptoFree در پایان سال 2019 برای یک سال خریداری شد و در کشور پاناما که معروف به بهشت پولشویی‌ست به ثبت رسید. مجهول‌ بودن هویت توسعه دهندگان و نبودِ راه‌های ارتباطی رسمی، کلاهبردار بودن CryptoFree را تایید میکنند. اگر در فروم‌ها و وب سایت‌ های ایرانی هم جستجو کنید عده‌ی زیادی کامنتهایی مبنی بر تقلبی بودن این وب سایت و انواع دیگر آن‌ها پیدا می‌کنید.
در میان موج عظیمی از تبلیغات برای وب سایت های کریپتو فری و نظیر آن، وب سایتهای دیگری چون scamadviser به کاربران مشتاق ارزهای دیجیتال رایگان در این باره هشدار جدی داده‌اند. کاربر ناآگاه فقط مورد صدمه از طرف CryptoFree نیست. سایتهای دیگری مانند freebitco.in، bitminer.io، gramfree.net، betchain.com، bonusbitcoin.co، moondoge.co.in، jetmining.website هستند که از شخص ناآگاه و به زبان عامیانه جَو زده، سواستفاده می‌کنند.

برداشت از وب سایت cryptofree​

برای withdrawal بیت کوین مجانی از وب سایت cryptofree باید موجودی حساب کاربری شما به 0.3 بیت کوین برسد. برای برداشت بیت کوین رایگان دریافت شده از سایت کریپتو فری CryptoFreeبرروی گزینه Withdrawal کلیک نمایید و آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید. بر روی گزینه Withdraw کلیک کنید سفارش شما ثبت خواهد شد و به حالت pending تغییر خواهد کرد و یک نشانگر تایمر به نمایش می‌آید. بعد از گذشت مدت زمان اعلام شده توسط کریپتو فری CryptoFree نتیجه درخواست برداشت ناموفق خواهد بود. با طی کردن این مراحل هیچ بیت کوین رایگانی به کیف پول ارز دیجیتال شما ارسال نمی‌شود.

شاید بپرسید دقیقا چرا چنین اتفاقی در پایان فرآیند افتاد؟ وب سایت CryptoFree اعلام می کند که شما یک ربات هستید. این یک خطای متداول است. گاهی در سرچ گوگل هم شما باید ثابت کنید که ربات نیستید. پس در این مرحله هم حتی به نظر می رسد حق با وب سایت مذکور باشد. شما اپلیکیشن های دیگر گوشی تلفن همراهتان را می بندید، دوباره تلاش می کنید اما … اما باز هم همان خطا!!! سپس اعتبار اکانت شما در وب سایت CryptoFree منفی می‌شود. شما در پایان هیچ بیت کوینی دریافت نخواهید کرد. قبلا هم گفته ام، ارزش بیت کوین با سال های قبل تفاوت زیادی پیدا کرده است. در ابتدای تولد بیت کوین برای تشویق مردم برای ورود به فضای کریپتو، مدتی اهدای بیت کوین مجانی متداول بود اما الان مطمئن باشید کسی محض رضای خدا به شما بیت کوین مجانی نخواهد داد!

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
وب سایت cryptofree

روش های ارائه شده در سایت cryptofree برای وقت تلف کردن!​

در وب سایت cryptofree روش های مختلفی برای دریافت بیت کوین مجانی وجود دارد که در ادامه آن ها را با هم بررسی می کنیم.

  1. ارسال کد دعوت (Referral): با ارسال کد برای دیگران و زیرمجموعه گیری برای وب سایت cryptofree می‌توانید شانس بیشتری برای دریافت بیت کوین مجانی پیدا می کنید.
  2. لاتاری: وب سایت cryptofree هر نیم ساعت یک لاتاری برپا می کند. کاربران می‌توانند 5 عدد را برگزینند و اگر آن عدد ها بین عددهای لاتاری باشند، به بیت کوین های اکانت شما افزوده می‌شود.
  3. آنلاین شدن به فواصل ساعتی: وب سایت cryptofree هر ساعت میزان مشخصی بیت کوین رایگان به کاربران جایزه می دهد. البته نتیجه کاملا رندوم و شانسی است.
  4. گیمینگ: وب سایت cryptofree به کاربران این امکان را می‌دهد که از طریق گیمینگ بتوانند بیت کوین مجانی دریافت کنند.
  5. Safes: در این بخش سه صندوقچه وجود دارد که شما یکی از آنها را مشخص می‌کنید و بعد از کلیک بر روی BET تیکی بین صندوقچه ها تبادل می‌شود.
  6. dice یا تاس: در این بخش دو تاس می بینید و بر روی یکی از این باکس ها کلیک کرده و اگر جمع دو تا تاس یکی از اعداد آن جعبه ای باشد که شما انتخاب کرده بودید، دارایی دیجیتالتان در اکانت وب سایت cryptofree به صورت ناگهانی زیاد می شود.
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

کلام آخر​

اگر به تحقیق‌تان در فضای مجازی ادامه دهید خواهید دید که عده‌ی زیادی از اشخاص کدِ دعوت به وب سایت cryptofree و از این دست سایت‌ها را در جاهای مختلف گذاشته اند. اما در واقع کدام یک از آن‌ اشخاص چیزی عایدشان شده است؟ چرا هیچ‌کدام در هیچ جایی از فضای مجازی اعلام نکرده‌اند که در نهایت بیت کوینی دریافت کرده‌اند؟ دلیلی جز این ندارد که این راه بن بستِ مطلق است. وقت‌تان را تلف نکنید! نظر شما چیست؟ آیا تا به حال تجربه‌ی فعالیت بیهوده در چنین پلتفرم‌هایی را داشته‌اید؟ نظرات و تجارب خود را در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.
 
بالا