تبلیغات انجمن دیجی بیت

هیجان خرید برای دارندگان کارت های اعتباری، به خاطر پاداش های بیت کوین!

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
داده های جدید بلاک فای (BlockFi)، نشان می دهد که بیت کوین (BTC)، تبدیل به پاداشی بسیار جذاب تر از مایل های هواپیمایی یا سایر پاداش های نقدی دیگر، شده است.
سه ماه است که استارتاپ وام های رمزنگاری مستقر در نیویورک، کارت های اعتباری پاداش بیت کوین تحت حمایت ویزا (Visa)، کارت BlockFi Rewards Visa Signature Credit را برای مشتریان راه اندازی کرده است. این کارت به جای استفاده از سیستم امتیاز سنتی، پاداش هایی در بیت کوین ارائه می دهد.
به گفته این شرکت، اگر صاحب کارت پاداش بیت کوین، به طور معمول به خرید خود در سه ماه اول ادامه دهد، به طور متوسط بیش از 30,000 دلار در سال هزینه خواهد کرد. این تقریباً شش برابر متوسط 5,111 دلار برای هر دارنده کارت در ایالات متحده است.
بنیانگذار و مدیر عامل BlockFi، زک پرینس(Zac Prince)، به Cointelegraph می گوید: “این واقعیت که دارندگان کارت در حال افزایش بیش از 2 میلیارد دلار در هزینه های سالانه هستند، مأموریت BlockFi را برای دسترسی بیشتر مشتریان به محصولات و خدمات مالی که برای آنها، امکان سرمایه گذاری راحت تر در ارزهای رمزنگاری شده را تقویت می کند، میباشد.”
BlockFi گفت که کارت پاداش بیت کوین از 50,000 صاحب در 49 ایالت گذشته است، به استثنای نیویورک، جایی که کارت در دسترس نیست. کالیفرنیا بیش از 20 درصد از کل هزینه ها را تشکیل می دهد. واشنگتن دی سی، کالیفرنیا، تگزاس و فلوریدا بیشترین آمار را در این زمینه، در اختیار دارند.
دارندگان کارت در سه ماه اول برنامه، بیش از 124 بیت کوین پاداش جمع کرده اند و Costco ، Amazon و Home Depot سه شرکت برتر هستند. روش خرج کردن از خریدهای روزمره مانند مواد غذایی، آب و برق و پروژه های بهبود خانه تا خریدهای مهم تر، متغیر است.
در این بیانیه آمده است: “برای بیت کوین ماکسیمالیست، Compass Mining، یک شرکت برتر برای کسانی است که می خواهند بیت کوین بیشتری از تجهیزات استخراج خانگی خود کسب کنند.”
کارت BlockFi برای استفاده در هر جایی که ویزا پذیرفته شود، در دسترس است و به صاحبان آن امکان می دهد تا 1.5 درصد از ارز رمزنگاری شده بیت کوین را با نرخ 3.5 درصد اولیه دریافت کنند. با توجه به تغییرات قیمت بیت کوین، دارندگان کارت که با نرخ 3.5 درصد خود، پاداش دریافت می کردند، نرخی بیش از 4.25 درصد را به دست آوردند. تیم BlockFi برای Cointelegraph توضیح داد مشتریانی که استاندارد 1.5 درصد را پس می گیرند، 1.8 درصد سود دریافت می کنند.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا