تبلیغات انجمن دیجی بیت

هفته بلاک چین خلیج با رویداد NFT BAZL در دبی با حراج های اختصاصی و فناوری بی نظیر NFT آغاز می شود

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
توکن های غیرقابل تغییر(NFT)، به سرعت از یک ایده جدید به یک صنعت میلیارد دلاری تبدیل شده اند. در ماه مارس(اسفند1399)، هنرمند دیجیتال بیپل(Beeple) NFT را به قیمت 69 میلیون دلار فروخت. افراد مشهوری مانند Jay-Z ،Justin Sun و Stephen Curry اخیراً اعداد شش رقمی را برای کلکسیون دیجیتال کمیاب خرج کرده اند. برندهای معتبر از Visa و SpaceX تا DC Comics نیز وارد فضای NFT شده اند و فناوری NFT با فناوری بلاک چین به سرعت چشم انداز هنر را متحول می کند.
اینجاست که NFT BAZL وارد می شود. NFT BAZL شکاف بین NFT ها و دنیای هنر سنتی را پر می کند و هنرمندان، علاقه مندان، سرمایه گذاران و مجموعه داران را در نمایشگاه های واقعی گرد هم می آورد. اولین رویداد NFT BAZL که اوایل امسال در خانه Temple House در میامی برگزار شد، تجسم این نمایشگاه ها را دوباره تصور کرد و نمایی از پتانسیل چنین رویدادهایی برای تکان دادن دنیای هنر در سال های آینده ارائه داد.
مهمانان در رویداد میامی این فرصت را داشتند که از رمزارز یا پول نقد برای خرید قطعات هنری دیجیتال منحصر به فرد استفاده کنند، از جمله NFT های منحصر به فرد ارائه شده توسط اسطوره بوکس، فلوید می ودر(Floyd Mayweather).
با شروع در 11 و 12 اکتبر(19و20مهر) در JW Marriott Marquis در دبی، مهمانان و شرکای محلی با طیف گسترده ای از آثار هنری نفیس که از هنرهای فیزیکی، جواهرات، اتومبیل ها و حتی یادگاری های ورزشی که دیجیتال سازی شده اند، پذیرایی می شوند. مایکل گورد(Michael Gord)، هم بنیانگذار و مدیرعامل گروه GDA ، گفت که این همپوشانی های هم افزا، به عبور از مرزهای آنچه در دنیای هنر امکان پذیر است، کمک می کند.
علاوه بر انحصاری های دیجیتالی و فیزیکی، NFT BAZL دبی یک نقاشی دیواری در مرکز نوآوری DIFC با عنوان “Future NFT Dubai” و همچنین تلویزیون های بهینه شده با NFT و فناوری هوشمند NFC که پتانسیل ترکیب هنر و هنرمندان با فناوری را نشان می دهد، ارائه می دهد و یک اکوسیستم هدفمند در حالی که مهمانان را با یک تجربه هنری که یکبار در طول زندگی اتفاق می افتد، آشنا می کند.
رویداد NFT BAZL در 11 اکتبر با پذیرایی اختصاصی VIP و قطعه های منحصر به فرد NFT، این رویداد دو روزه آغاز می شود.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا