دوره رایگان کریپتو از صفر

هشدار خالق اتریوم: این ارزها را نخرید!

  • نویسنده موضوع نیما اشکانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران بلاک‌چین اتریوم، روز پنجشنبه به سرمایه‌گذاران هشدار داد که از سرمایه‌گذاری روی برخی پروژه‌های رمزارزی خودداری کنند. این حرکت چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که او مقداری شت کوین رایگان را که در کیف پول خود دریافت کرده بود، فروخت.
ویتالیک بوترین پیامی را در زیرمجموعه‌ای به نام «Testingtesting62831» منتشر کرد که در آن ادعا می‌کرد تمام توکن‌های رمزارزی یا پروژه‌هایی که در این انجمن مورد بحث قرار می‌گیرند، شت‌ کوین هستند. وی هشدار داد که سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها احتمالاً سرمایه سرمایه‌گذاران را از دست می‌دهد و توصیه می‌کند از چنین مجامعی دوری کنند.
$BITE و اکثر سکه‌های دیگری که در این انجمن مورد بحث قرار می‌گیرند، شت‌ کوین‌ هستند و هیچ ارزش فرهنگی یا اخلاقی بازخریدکننده‌ای ندارند و احتمالاً بیشتر پولی را که برای آنها می‌گذارید از دست خواهید داد و من با این پروژه‌ها را تا حد زیادی مخالفم.
البته قیمت BITE، پس از هشدار ویتالیک بوترین به سرمایه‌گذاران در مورد این شت‌کوین‌ها، افزایش یافت.
در 7 مارس، بوترین چندین میم کوین کم‌ارزش را به میلیون‌ها نفر فروخت. او توکن‌هایی از جمله $MOPS، $CULT، $SHIK و $BITE را به اتریوم تبدیل کرد و بعد از آن ارزش این توکن‌ها به شدت کاهش یافت، به طوری که قیمت SHIK پس از تخلیه توکن توسط او تا 95.8٪ کاهش یافت. ویتالیک بوترین تعداد بیشتری از این توکن‌های کم‌ارزش را نیز به فروش می‌رساند؛ زیرا او دارای تعداد زیادی توکن airdropped است.
برخی از مردم از این عصبانی هستند که چرا پروژه‌ها توکن‌های ایردراپ را به ویتالیک ارسال می‌کنند، در حالی که می‌دانند که او معمولاً آن‌ها را از والت خود تخلیه می‌کند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا