دوره رایگان کریپتو از صفر

نگرانی مقامات آمریکایی از نقش رمزارزها در دور زدن تحریم‌های ایران!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
الیزابت روزنبرگ (Elizabeth Rosenberg)، معاون بخش امور مالی تروریسم و جرایم مالی در وزارت خزانه‌داری ایالات متحده، در اظهارات جدید خود گفته که میکسرهای ارز دیجیتال یک نگرانی بزرگ در اجرای تحریم‌ها علیه کشورهایی مانند ایران، روسیه و کره شمالی هستند. به همین دلیل، او معتقد است که تحریم این نوع میکسرها می‌تواند به تقویت واکنش دولت آمریکا به نهادهای خارجی که به دنبال استفاده از دارایی‌های دیجیتال برای اهداف غیرقانونی هستند، کمک کند.
او می‌گوید افزودن میکسرهای رمزارزی مانند Blender.io یا Tornado Cash به لیست تحریم‌های وزارت خزانه‌داری، می‌تواند راهی موثر برای نشان دادن این موضوع باشد که دولت آمریکا برای جلوگیری از دور زدن تحریم‌ها توسط نهادها اقدام می‌کند.
علاوه بر میکسرهایی مانند Blender.io و Tornado Cash، وزارت خزانه‌داری ایالات متحده اخیراً آدرس‌های بیت ‌کوینی خاصی را هم هدف قرار داده که ادعا می‌کند متعلق به افراد یک گروه شبه‌نظامی روسی و یک گروه باج‌افزاری مستقر در ایران هستند.
در میان انتقادات و افزایش تردیدها در بین کاربران ارزهای دیجیتال، وزارت خزانه‌داری بعداً تصریح کرد که هیچ‌کسی از اشتراک‌گذاری کد Tornado Cash در وبسایت‌ها یا نشریات منع نشده است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا